Yardım SD Kart sorunu

raver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
salim
Cihazım
a2 lite
Konular
4
Arkadaşlar selamlar bende bu cihazı 2 ay önce hb sitesinde aldım delta servis garantili.Sonrasında 32 gb sandisk sd kart aldım ve bir süre sonra "SD card medyasında sorun oluştu" hatası uyarısı aldım, neyse olabilir deyip devam ettim sonra tekrar bu hatayı aldım dedim karttan olabilir lexar aldım yine aynı sonra tekrar başka kart denedim tam oldu derken 1 hafta sonra tekrar aynı hata, kartları başka telefonda deniyorum sorun yok.Sonunda emin oldum telefonda bir sorun var aldığımda android 8 vardı sonra 9 a güncelledim zamanları tam hatırlamıyorum ama acaba diyorum 9 dan sonramı oldu ama tamda emin değilim, servise vermekte istemiyorum hem telefonsuz kalmak hemde kurcalanmasın diye korktuğumdan.Benim gibi bu sorunu yaşayan varmı kronikmi bu sorun veya yardımcı olacağınız bişeyler varmıdır, şimdiden çok teşekkür ederim.

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Anlaşılan pek fazla çare kalmamış, rom değiştirip bidaha deneyeceksiniz veya miflash ile aynı romu temiz bir şekilde kuracaksınız ya da servise vereceksiniz. Geçmiş olsun umarım problem büyük değildir.

Oyla:

raver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
salim
Cihazım
a2 lite
Konular
4
Anlaşılan pek fazla çare kalmamış, rom değiştirip bidaha deneyeceksiniz veya miflash ile aynı romu temiz bir şekilde kuracaksınız ya da servise vereceksiniz. Geçmiş olsun umarım problem büyük değildir.
Hocam miflash ile aynı romu nasıl kurabilirim, aynı romu derken 9 var onumu diyorsunuz ayrıca o romu nerden bulabilirim veya 8 i nasıl bulurum?

Oyla:

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Hocam miflash ile aynı romu nasıl kurabilirim, aynı romu derken 9 var onumu diyorsunuz ayrıca o romu nerden bulabilirim veya 8 i nasıl bulurum?

Oyla:

raver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
salim
Cihazım
a2 lite
Konular
4

Hocam yeniyim pek anlayamadım "bootloader kilidini açmak" diye bir konu var bunu yapmam gereklimi ayrıca 8 e dönmek için nasıl yapacağım 8 romu nerden bulabilirim lütfen biraz daha detay tam anlayamıyorum.

Oyla:

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Hocam yeniyim pek anlayamadım "bootloader kilidini açmak" diye bir konu var bunu yapmam gereklimi ayrıca 8 e dönmek için nasıl yapacağım 8 romu nerden bulabilirim lütfen biraz daha detay tam anlayamıyorum.
Bl kilidi açılmalı, 8 e dönmek zorunda değilsiniz. Bl kilidi açmak için , bu video stock rom için yararlı olacaktır.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

raver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
salim
Cihazım
a2 lite
Konular
4
Bl kilidi açılmalı, 8 e dönmek zorunda değilsiniz. Bl kilidi açmak için , bu video stock rom için yararlı olacaktır.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hocam ben 8 i sevmiştim 8 romu bulunmuyormu, varsa lütfen link rica edeceğim.

Oyla:

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Oyla:

vuralkurt55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vural
Cihazım
A2 lite 64 gb
Meslek
Futbol hakemi
Konular
1
16 gb Sd kart takinca bir süre sonra sim kart uçak moduna girmiş gibi oluyor. Telefonu kapatipta taktım fakat böyle bir sorun veriyor.

Oyla:

raver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
salim
Cihazım
a2 lite
Konular
4
lanet olsun nerden aldım bu telefonu sorun hala devam ediyor ayrıca bazı arkadaşlardada aynı sorun varmış

Oyla:
Üst Alt