Satış Satış - Redmi Note 4 A101 Mağazalarında!

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Aslında sadece

nikel MTK
mido Qualomm var.

2 tane. global olanlarıband olarak farklı donanım ise o kısım ayır bir konu olur.

Ama

redmi note4 mtk
redmi note4 qualcomm
resmi note4x qualcomm

olarak geçiyor. Yani buradaki cihaz redmi note4 qualcomm ya da redmi note4x diyebiliriz.

redmi note4x ile redmi note4 qualcomm arasında sadece renk seçeneği farkları var.

Son düzenleme:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Arkadaşlar A101 veya BIM benzeri zincir mağazalarda iade konusunda ben bugüne kadar hiç problem yaşamadım. Özellikle elektronik ürünlerde alıp kullandıktan sonra faturası ile götürüp memnun kalmadığımı belirttiğimde hiç zorlamadan hemen iade aldılar. 20 liralık üründe de 1000 liralık üründe de aynı şey geçerli. Acaba mağazalardaki çalışanlar beni mi çok seviyor yoksa genel anlamda mağaza politikası mı? :D Anı şey telefonlar için de geçerli mi? Bilen veya daha önce bu mağazalarda görev almış arkadaşlarımız cevaplayabilirler mi?
Tamamen doğru... :) Arkadaşımın eşi Bim'de çalıştığı dönemde; müşteri her zaman haklıdır, fişi ile birlikte ne getirirse iade alacaksınız şeklinde talimat veriliyormuş... Bir pazar günü kahvaltılık malzeme satmışlar, adamlar oturmuş her birinden birer parça yemiş, daha sonra aldıkları peyniri, zeytini, balı, reçeli fişi ile birlikte geri getirmişler, yarısı yenilmiş şekilde tabi, "biz bu ürünleri beğenmedik, iade etmek istiyoruz" demişler ve iade talepleri kabul edilmiş, yani yurdum insanı kahvaltıyı bedavaya getirmiş ama doğru mudur değil midir tartışılır...|(

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Tamamen doğru... :) Arkadaşımın eşi Bim'de çalıştığı dönemde; müşteri her zaman haklıdır, fişi ile birlikte ne getirirse iade alacaksınız şeklinde talimat veriliyormuş... Bir pazar günü kahvaltılık malzeme satmışlar, adamlar oturmuş her birinden birer parça yemiş, daha sonra aldıkları peyniri, zeytini, balı, reçeli fişi ile birlikte geri getirmişler, yarısı yenilmiş şekilde tabi, "biz bu ürünleri beğenmedik, iade etmek istiyoruz" demişler ve iade talepleri kabul edilmiş, yani yurdum insanı kahvaltıyı bedavaya getirmiş ama doğru mudur değil midir tartışılır...|(
Tartışılmaz,yanlış ve haramdır.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kral1213

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
9
Buda Samsung gibi yayılır fiyatlar tavan olur :)

ertas268

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Samsung s4
Konular
1
redmi 4a da teknosada satışa girmiş :D

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
bunun global versiyon olduğuna band 20 içerdiğine eminmiyiz?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Öyle bir iddia yok. Global versiyon değil bu muhtemelen.

Fiyat o kadar iyi değil.

Mi5s 3 64 1230 TL civarında iken bu modele 979tl gerçekten çok fazla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mjromeo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi2a, Mi6
Konular
15
telefonda global olarak şarj problemi var. %50 den sonra şarj olduğu halde şarj oranı yükselmiyor. çıkarıp yeniden takınca % kaçta kaldığını görüyorsun ve ordan devam ediyor. onun dışında hd oyunlarda ram yetersiz gibi takılmalar ve seste bozulmalar var.
bunlar ufak tefek şeyler yine de tavsiyedir

Venain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Redmi Note 4 önerir misiniz? Yoksa Mi5 prime mı alayım? Arada bariz görülebilecek farkları var mı?

Üst Alt