Satılık Mi Note 3 6-64 850 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gecekondu1910

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Note, Max 3 128
Konular
14
Mart 2018 de aldığım pazarlıksız 850 TL ye satılıktır. Hoparlörden ses gelmiyor bi anda gitti ama ahizedeki stereodan az da olsa ses geliyor. Alttakinde ses yok. Cihaz daha once Garanti ekrana çok para çektiği ve ekran dışarda orjinaliyle değiştiği için garanti cihazi mudahale var diye kabul etmedi. Yedek cihazim olmadığı cihazsiz kalacağım ve artik Garanti den cihaz beklmemkten nefret ettiğim icin bidaha göndermedim. Yaklaşık 4 aydir bitane Bluetooth hoparlör aldim onla böyle kullanıyorum. Ahizede mikrofonda performansinda kamerada hoparlör haricinde hict bir sorunu yoktur. Miui10 yüklü. Pubg de falan yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz. Eşdeğer sağlam ncihazlarla takas düşünülebilir , ben yaptırırim yada yaparim diyen arkadaşlar düşünebilirsiniz.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Forum kuralları gereği, telefonunuza ait fotoğrafların eklenmesi zorunludur hocam. En kısa sürede ilk mesajı tekrar düzenler misiniz?
Teşekkürler iyi satışlar.

gecekondu1910

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Note, Max 3 128
Konular
14
Forum kuralları gereği, telefonunuza ait fotoğrafların eklenmesi zorunludur hocam. En kısa sürede ilk mesajı tekrar düzenler misiniz?
Teşekkürler iyi satışlar.
Yuklenmiyor dunden beri hata veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt