Soru Şarj ile ilgili

Frozen888

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Note 6 plus
Konular
3
Herkese merhaba. Yaklaşık 4 aydır note6 pro kullanıcısıyım. Telefon güzel herşeyden memnunum ama şarjdan çıkardıktan sonra hala şarj cihazı bağlıymış gibi ekranda işaretler devam ediyor. Foto ektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-10-18-09-39-04-143_lockscreen.png
    Screenshot_2019-10-18-09-39-04-143_lockscreen.png
    3,7 MB · Görüntüleme: 41

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Herkese merhaba. Yaklaşık 4 aydır note6 pro kullanıcısıyım. Telefon güzel herşeyden memnunum ama şarjdan çıkardıktan sonra hala şarj cihazı bağlıymış gibi ekranda işaretler devam ediyor. Foto ektedir.

Cihazınız yasal yollardan alınmış bir cihazmı yoksa malum yollar ile kayıt edilmiş yurtdışı cihazımı ?

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Yasal. Teknosadan almıştım

Kolaydan zora gidecek olursak,Cihazın güncelleme menüsüne gelerek mevcut romunuzu tekrar indirip kurabilirsiniz.Fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.Şarj soketi çevresini kuru bir diş fırçası veya sulu boya fırçası yardımı ile temizleyebilirsiniz.Normalde böyle durumlar sıvı teması görmüş cihazlarda rastlanılır.Yazılımsal olması ümidiyle yukarıdaki opsiyonları deneyebilisiniz.Sonuç alınamaz ise servis opsiyonunu kullanmakta fayda var.

Oyla:

Frozen888

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Note 6 plus
Konular
3
Kolaydan zora gidecek olursak,Cihazın güncelleme menüsüne gelerek mevcut romunuzu tekrar indirip kurabilirsiniz.Fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.Şarj soketi çevresini kuru bir diş fırçası veya sulu boya fırçası yardımı ile temizleyebilirsiniz.Normalde böyle durumlar sıvı teması görmüş cihazlarda rastlanılır.Yazılımsal olması ümidiyle yukarıdaki opsiyonları deneyebilisiniz.Sonuç alınamaz ise servis opsiyonunu kullanmakta fayda var.
Teşekkürler. Ama her zaman yapmıyor. Bazen şarjdan çıkarıyorum, normal olarak devam ediyor, bazen bikaç dk sonra kayboluyor. Veya hiç kaybolmazsa yeniden başlatınca düzeliyor.

Oyla:

exatonix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Exa
Cihazım
RDM Note 6 Pro
Meslek
Öğretmen,Şair
Konular
0
tema rom yahut da kablodan olabilir.uzun olması orijinal şarj olamması farklı kablo farkeder batarya şarj görünürlüğünde

Oyla:
Üst Alt