Soru Samsung S23 Ultra server kayıtlı güncelleme alır mı?

bilaltatar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal tatar
Cihazım
Samsung s23 ult
Konular
1
Merhaba s23 ultra cihaz aldım server kayıtlı güncelleme alacak dediler 3 ay oldu gelmedi bilgisi olan varmı benim gibi ayıpta güncelleme alan oldumu yardımcı olurmusunuz

Muharrem ERG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mugo
Cihazım
SM-s22
Konular
0
Herkese merhaba;

Bu konu da yorum yapan herkese teşekkür ederim. Telefonum server kayıtlıydı. Kayıt yaptırırken imei leri daha önce kullandığım HTC marka telefondan alıp verdim. Burada ki bir yorum da güncelleme için en az bir imei nin samsung marka bir telefona ait olması gerekiyor diye gördüm. Dolayısıyla CSC değiştirmenin de fayda etmeyeceğini düşündüm. Fakat yine de deneyeyim dedim. CSC yi TCE olarak değiştirdim. Sonuç olarak anında güncelleme geldi. One UI 6.1 ve bu güncellemeyi yaptıktan sonra güvenlik yamaları ve yazılım iyileştirmeleri ile alakalı 3 güncelleme daha geldi. Hepsini tamamladım. IMEI lerde herhangi bir sorun olmadı. Sorunsuz kullanıyorum şuan da. Herkese teşekkür ederim tekrardan.

Oyla:

buraang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
S23 Ultra
Meslek
Özel Sektör
Konular
13
Arkadaşlar merhaba. Benim de s23 Ultra kayıt sonrası güncelleme almıyordu. CSC ile "TUR" yaptım güncelleme geldi. Bilginiz olsun...

Oyla:

smetix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Smet
Cihazım
Samsung
Konular
0
MID yazan yer ırak bolgesi...

Verdiğim linkte ki yöntem ile bölgeyi AUT yapın güncelleme gelir, isterseniz verilerinizi (resim, müzik vs) yedek alıp komple rom yükleyebilirsiniz....
Bende de aynı durum var ama verdiğiniz linki göremiyorum videonun oldugu

Oyla:

gkyglcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gkyglcn
Cihazım
Mi note8 pro
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Benim de s23 Ultra kayıt sonrası güncelleme almıyordu. CSC ile "TUR" yaptım güncelleme geldi. Bilginiz olsun...
Üstad, normal güncelleme esnasında fotodaki hatları alıyor muydun? Ben hala güncelleme yapamadım çünkü.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

buraang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
S23 Ultra
Meslek
Özel Sektör
Konular
13
Üstad, normal güncelleme esnasında fotodaki hatları alıyor muydun? Ben hala güncelleme yapamadım çünkü.
Hayır kardeşim. Öyle bir hata almadım. Sadece cihazın7z güncel uyarısı veriyordu.

Oyla:
Üst Alt