Mod Samsung klavye nasıl çalıştırılabilir?

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21

Samsung notes port çalışan sürümü bilmiyorum 5 üzeri diye düşünüyorum.

Ayrica XiaoMiu hocam batchapktool ya da ticklemyandroid programlarini kullanıyorum şuan da durum bir kaç tane indirdim ama belli bir hata veriyor onu çözebilirsem çok hoş olacak. Bir de g4 stylus bootloader bypass yapmayi bilen birisi var mi aranizda?

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Aranızda framework.jar editlemeyi bilen var mi? Stock yazılımın tamamen deodex olması gerek benim cihazım tamamen deodex değil ve samsung s8in müzik uygulamasini açmıyor.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Arkadaşlar üzücü bir haber ile karşınızdayım son sürüm portlanamiyor ya da ben yapamadim aştı beni geçenler de note 5 klavyesi linki bırakmıştım onu kullanin derim olmadi başka klavyelere yönelin. Samsungun arayüzü cidden portlanmasi zor inşallah benden daha iyi birisi çıkar ve yapar. Saygılarımla herkese iyi akşamlar.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Arkadaşlar üzücü bir haber ile karşınızdayım son sürüm portlanamiyor ya da ben yapamadim aştı beni geçenler de note 5 klavyesi linki bırakmıştım onu kullanin derim olmadi başka klavyelere yönelin. Samsungun arayüzü cidden portlanmasi zor inşallah benden daha iyi birisi çıkar ve yapar. Saygılarımla herkese iyi akşamlar.
Hocam flashlanabilir zip dosyası yapılıp twrp den flashlansa çalışmazmı? Bu konuyu rehber alırsanız olacağını düşünüyorum konuda da Xperia klavyesi flashlanabilir hâle getirilmiş bir denemek lazım
Rehber - Flaşlanabilir Zip Dosyası Hazırlama [HG Anlatım]

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
Samsung klavyesini portlayabilmek için klavyenin lib,jar,xml gibi dependencies bilmek ve daha sonra istenen xml perm durumlarının sağlanması gerekir.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Samsung klavyesini portlayabilmek için klavyenin lib,jar,xml gibi dependencies bilmek ve daha sonra istenen xml perm durumlarının sağlanması gerekir.

Evet biliyorum nasıl olacağını ama cihazim tamamen deodex olmadığı için framework.jar dosyasina da ekleme yapmam gerek ve olmuyor. Cihazı tamamen deodex olan arkadaşlarla ortak çalışma yapmak lazım

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
Cihazın deodex olmasına zaten gerek yok. *system image çekip deodex yapılabilir. *deodex yapılmış bir custom rom içinden gerekenleri çekip üzerinde çalışılabilir.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Cihazın deodex olmasına zaten gerek yok. *system image çekip deodex yapılabilir. *deodex yapılmış bir custom rom içinden gerekenleri çekip üzerinde çalışılabilir.

Ama deodex olursa kendi sistemime kodları ekler direk apk çalışır duruma gelirdi. Demek istediğim buydu.

Darkblues

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
2

Samsung notes port çalışan sürümü bilmiyorum 5 üzeri diye düşünüyorum.

Ayrica XiaoMiu hocam batchapktool ya da ticklemyandroid programlarini kullanıyorum şuan da durum bir kaç tane indirdim ama belli bir hata veriyor onu çözebilirsem çok hoş olacak. Bir de g4 stylus bootloader bypass yapmayi bilen birisi var mi aranizda?
malesef bu uygulamada durduruldu hatası veriyor.

Üst Alt