Soru Samsung Galaxy note 8 mi Xiaomi mi 8 mi?

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Arkadaşlar mi 8 var elimde 2 haftalık. Biri note 8 ile takas teklif etti 5 aylikmis cihazı. sizce yakada girilir mi?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Hocam cihazınızda kullanmış olduğunuz sürümün orijinal global rom olmadığını ve bu tarz yazılımsal sorunların son derece doğal olduğunu hatırlatmak isterim.
Aod'de daha fazla detay, custom romlarla gelir mi hocam? Zor bir islem mi? Mate 10 proda da sadece takvim, cevapsiz cagri, sms mesajlarinin bildirimi gozukuyordu.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Aod'de daha fazla detay, custom romlarla gelir mi hocam? Zor bir islem mi? Mate 10 proda da sadece takvim, cevapsiz cagri, sms mesajlarinin bildirimi gozukuyordu.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonuç olarak Xiaomi bir cihaz hocam mutlaka gelecektir :)

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Arkadaşlar mi 8 var elimde 2 haftalık. Biri note 8 ile takas teklif etti 5 aylikmis cihazı. sizce yakada girilir mi?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Note 8 candır. Kamerası bile beni bende alıyor. Stabilite desen o biçim zaten. Samsung dan telefon alacaksan note serisinden sasmayacaksin. Ama mi8 de yeni işlemcili cihaz. Valla karar senin yine de. Bana sorarsan note 8 alirdim

Oyla:

timursahiner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
timur
Cihazım
mi5s plus
Konular
7
ben olsam degistirmem bikere noe 8 herkezde var mi farkındalık hissettiren bir cihaz ayrıca note 9 cıkıyor note 8 2000 lerin altına duser

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Burada karşılaştırılan cihazlar 2 markanın en iyi diye lanse ettikleri cihazlar. Her iki cihaz da malzeme kalitesi olsun, ürün kalitesi olsun en üst düzeyde cihazlar. Hal böyleyken birine kaliteli diğerine kalitesiz demek biraz abes kaçmaktadır. Hele sorunu Aokp gibi alakasız bir şeye indirgemek oldukça manasızdır.
Samsung güncellemelerinden ve servis desteğinden ne kadar şikayet varsa, Xiaomi'den de var. Gerçekte, her iki cihaz da sizi yeterince tatmin edecektir. Kaldı ki donanım olarak Mi8 daha önde olduğu gibi, Samsung Note serisinin en önemli özelliği olan kalem özelliği bu donanım farklılığını kapatabilmektedir. Mesela bir arkadaşım, Xiaomi'nin cihazlarını bende ve çevremde görüp hayran kaldığı halde, sırf bu kalem yüzünden Samsung'tan vazgeçemiyor. Kamera başarısı da bir başka kriter olmakla birlikte, gördüğümüz örneklerde Mi8'in başarısı da yadsınamaz. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı belirleyip kendi kararınızı kendiniz vermelisiniz. Hem iki cihazı da kullanmış biri olarak en doğru kararı siz verebilirsiniz. Yoksa milyonlarca insan memnunken, 1 cihaz kullanıp, (dediğiniz gibi elektronik cihaz) en ufak bir sorunda, daha Xiaomi'nin kim olduğunu, nasıl kurulduğunu bilemeden Xiaomi'den soğuyan kişiler Samsung al derken, aynı şekilde bir başkası Xiaomi diyecektir.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba konu hort gibi olacak ama şimdi aynı takas bana geldi. Xiaomi mi 8 pasaport kayıtlı cihazıma, Samsung note 8 pasaport kayıt li teklif edildi. Xiaomi den biraz sıkıldım geçiş yapmalı miyim sizce

Oyla:
Üst Alt