Sohbet Samsundan herkese selamlar..

Berke Bey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Arkadaşlar teknoloji konusunda araştırmalar yapmış makaleler okumuş ve bu dal üzerinde sertifika almış biriyim. 2010 dan beri forumlari aktif olarak kullanmaktayım. Normalde gm 4g kullanırken note9s e bir sıçrama gerçekleştirdim. Tabii ki telefonu alırken kullanıcı yorumlarına bakmadım. Çünkü insanların yaptığı yorumlar ya fazla kötülüyor yada fazla abartıyor. Bundan dolayı bir teknoloji mağazasına gidip her telefonu elime alıp kamerasını kullandım ve ses kaydı aldım. Elimde nasıl durduğuna ağırlığına ve performansına baktım. İnsanlar genelde şebeke çekmiyor.. kamerası çok kötü dediği gibi yorumlar yaparak müşterinin kafasını karıştırdığını düşünüyorum. Benin şahsi düşüncem telefon iletişim içindir ve aşırı lükse gerek yoktur. Onun için ben bu telefonu tercih ettim. İstersem iPhone se de alabilirdim ama cebimizi de düşünmeli ve boş harcamadan uzak durmalıyız

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Arkadaşlar teknoloji konusunda araştırmalar yapmış makaleler okumuş ve bu dal üzerinde sertifika almış biriyim. 2010 dan beri forumlari aktif olarak kullanmaktayım. Normalde gm 4g kullanırken note9s e bir sıçrama gerçekleştirdim. Tabii ki telefonu alırken kullanıcı yorumlarına bakmadım. Çünkü insanların yaptığı yorumlar ya fazla kötülüyor yada fazla abartıyor. Bundan dolayı bir teknoloji mağazasına gidip her telefonu elime alıp kamerasını kullandım ve ses kaydı aldım. Elimde nasıl durduğuna ağırlığına ve performansına baktım. İnsanlar genelde şebeke çekmiyor.. kamerası çok kötü dediği gibi yorumlar yaparak müşterinin kafasını karıştırdığını düşünüyorum. Benin şahsi düşüncem telefon iletişim içindir ve aşırı lükse gerek yoktur. Onun için ben bu telefonu tercih ettim. İstersem iPhone se de alabilirdim ama cebimizi de düşünmeli ve boş harcamadan uzak durmalıyız
Hayırlı olsun hocam, bu konudaki düşüncelerinizi beğendim. yn~~

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Merhabalar hocam. Hoşgeldiniz, iyi forumlar.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Günaydın, forumumuza hoşgeldiniz hocam. Keyifli vakit geçirirsiniz inşallah.

Cihazınız hakkında merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hoşgeldiniz hocam, iyi forumlar.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Cihazınız hayırlı olsun hocam, hoşqeldiniz.

Üst Alt