Diğer Salla Kazan Hilesi

• Konbuyu başlatan tgy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 290
  • Görüntüleme 39K

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
sonradan size borç çıkatırlar uğraşmayın

bunlara elini veren kolunu kaptırır

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hocam sizden müsait bir zamanınızda bir video daha alalım isterseniz. Pc kötü olduğu için 3 tane açıyorum ama sadece 1 tanesi veriyor diğer 2 si hata veriyor nerede yanlış yapıyorum?
Ayarlardan ram kullanım miktarı ve çözünürlüğü düşürünce biraz daha rahat çalışıyor program

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Acaba Türk Telekom'un sil süpür kampanyasında da böyle yaparsak işe yarar mı

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunun için otomatik tıkayıcı indirip artı (+) işaretine basılı tutarsan kaydırma tuşu olarak atanır iki tane yaparsan ikisini birden başlatmış olursun ve ikisini silmiş olur başarılı olur mu bilmiyorum denemek lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar bilen vardır bilmeyen vardır anlatmak istedim yinede salla kazandan iki tane hediye kazanabiliyoruz çift uygulama aracılığı ile. Turkcell hesabım uygulamasından bir tanede clon uygulama çift uygulama yapıyoruz. ekranı ikiye bölüyoruz orjinal ve clon uygulamayı açıyoruz ekranı ikiye bölüp sonra şimdi kazan kısmına gelip kazan yerine iki ekranda'da aynı anda basıyoruz ve hediyeler çift geliyor teşekkürler şayomi :)

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Bence is görür bunu çatlatta yapabilirsek süper olur bana devamlı 5 GB geliyor çünkü aboneyim sanki haha--

Son düzenleme:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Bunun için otomatik tıkayıcı indirip artı (+) işaretine basılı tutarsan kaydırma tuşu olarak atanır iki tane yaparsan ikisini birden başlatmış olursun ve ikisini silmiş olur başarılı olur mu bilmiyorum denemek lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence is görür bunu çatlatta yapabilirsek süper olur bana devamlı 5 GB geliyor çünkü aboneyim sanki haha--
Bi arkadaşıma da sürekli 5 gb geliyor ama bana 1 tl karşılığında 1 gb . Sizin özellliğiniz nedir acaba hocam :)

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Bi arkadaşıma da sürekli 5 gb geliyor ama bana 1 tl karşılığında 1 gb . Sizin özellliğiniz nedir acaba hocam :)
Bende bilmiyorum hocam bana da 1 GB geliyor 1 TL karşılığı yada 4 GB geliyor ama hiç bişey almıyorum ne gelirse 5 GB olarak geliyor pazartesi ekran videosu alırım

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Turkcell de sürekli bip dk geliyor internet lazım sil süpür yaparken 5 gb 10 gb gibi faydalı olanlar gelirdi mumla aratıyor ve şansıma olmadı . Cevap veren herkese teşekkürler.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Turkcell de sürekli bip dk geliyor internet lazım sil süpür yaparken 5 gb 10 gb gibi faydalı olanlar gelirdi mumla aratıyor ve şansıma olmadı . Cevap veren herkese teşekkürler.
Bana 3 aydır bip 1000 dakika veriyor. Ben ümidi kestim artik :)

Üst Alt