Diğer Salla Kazan Hilesi

• Konbuyu başlatan tgy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 290
  • Görüntüleme 39K

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Şu anlık mobil verim yok hocam gelince deneyip söylerim emin değilim
Benim telefon aşırı internet yiyor açıp kapatıyorum 1 mb gidiyor. Bu ay 48 gb mobil veri harcamışım :D

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Benim telefon aşırı internet yiyor açıp kapatıyorum 1 mb gidiyor. Bu ay 48 gb mobil veri harcamışım :D

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçtiğim tarife faturalı 15 GB 60 TL ödüyorum gnc catlattan haftada 2 gün her catlattigimda kesin 5 GB veriyor sallasan da bazen 4 bazen 1 GB çıkıyor haftada ortalama 12 GB geliyor bazen de supriz noktaya denk geliyorum 1 GB oradan alıyorum daha ne yapayım bilmiyorum tavsiye var mı arkadaşlar

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Geçtiğim tarife faturalı 15 GB 60 TL ödüyorum gnc catlattan haftada 2 gün her catlattigimda kesin 5 GB veriyor sallasan da bazen 4 bazen 1 GB çıkıyor haftada ortalama 12 GB geliyor bazen de supriz noktaya denk geliyorum 1 GB oradan alıyorum daha ne yapayım bilmiyorum tavsiye var mı arkadaşlar
Ben sadece 3 gb paket yükletiyorum 48 gb harcıyorum. Bip hediye yarısı yapabilirsin her hafta haftalık 5 gb veriyor. Kim 1 gb hilesi var süre dondurma 1 gb a kadar gidebilirsin. Sim den kupon toplayabilirsin.

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Ben sadece 3 gb paket yükletiyorum 48 gb harcıyorum. Bip hediye yarısı yapabilirsin her hafta haftalık 5 gb veriyor. Kim 1 gb hilesi var süre dondurma 1 gb a kadar gidebilirsin. Sim den kupon toplayabilirsin.
Kim 1 GB hilesini verebilir misin Bi de sim kupon hilesi varsa onuda rica edecem facepalm~~

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Bu salla kazanın uyumlu sürümü hangisi hata olustu diyor ikisinede aynı anda bastıgım vakit

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Bu salla kazanın uyumlu sürümü hangisi hata olustu diyor ikisinede aynı anda bastıgım vakit
İkisine aynı anda basma değil de başka bi yöntem var. Cuma günü gelsin uyumlu sürümle son kez test edip videosunu atarım

Üst Alt