Diğer Salla Kazan Hilesi

• Konbuyu başlatan tgy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 290
  • Görüntüleme 39K

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
Nox ile mi yapıyorsunuz yoksa başka bir program mı ?
Nox 6.6.1.2 sürümünü indirip bilgisayara kurdum. Daha sonra nox ile beraber multi-drive uygulaması masaüstüne kısayol oluşturdu. Akabinde dijital operatör 11,9 sürümünü apk olarak masaüstüne indirdim. Daha sonra Multi-drive bölümünden bilgisayarın kaldıracağı ölçekte emülatör ekledim ve her ekledigim emülatöre apk olarak dijital oparator 11,9 sürümünü ayrı ayrı indirdim (Yaklaşık 4 tane). En sonunda ayrı ayrı indirdiğim dijital operatörlere ayrı ayrı giriş yaptım ve bütün sayfaları tek bir sayfada birleştirip.son olarak bir tanesini salladım diğerleride sallandı.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Nox 6.6.1.2 sürümünü indirip bilgisayara kurdum. Daha sonra nox ile beraber multi-drive uygulaması masaüstüne kısayol oluşturdu. Akabinde dijital operatör 11,9 sürümünü apk olarak masaüstüne indirdim. Daha sonra Multi-drive bölümünden bilgisayarın kaldıracağı ölçekte emülatör ekledim ve her ekledigim emülatöre apk olarak dijital oparator 11,9 sürümünü ayrı ayrı indirdim (Yaklaşık 4 tane). En sonunda ayrı ayrı indirdiğim dijital operatörlere ayrı ayrı giriş yaptım ve bütün sayfaları tek bir sayfada birleştirip.son olarak bir tanesini salladım diğerleride sallandı.
Nox aşırı kasıyor ya. Ben onun yerine 3 telefon ile çift ekran ile 6 tane yaptım bu hafta. Tabi uğraştırıyor öyle

kemikali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet Ali
Cihazım
Mi 4w
Konular
19
Adım şurada dursun haftaya yaparım.

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
Nox aşırı kasıyor ya. Ben onun yerine 3 telefon ile çift ekran ile 6 tane yaptım bu hafta. Tabi uğraştırıyor öyle
Telefon ile yapamıyorum hocam. Refleks meselesi parmağın biri diğerinden geç kalkıyor. Nox ile alırım artık 3-5 birşeyler

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Telefon ile yapamıyorum hocam. Refleks meselesi parmağın biri diğerinden geç kalkıyor. Nox ile alırım artık 3-5 birşeyler
Nox kasmasa benim için de iyi olurdu ama çok kasıyor malesef.
Kasmaması için herhangi bir ayar yapıyor musunuz ?

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
Nox kasmasa benim için de iyi olurdu ama çok kasıyor malesef.
Kasmaması için herhangi bir ayar yapıyor musunuz ?
Önce bilgisayarın kendine gelmesini bekliyorum sonra nox emülatörü açıyorum sırasıyla dijital operatörleri kuruyorum. 4-6 tane ideal. İlk başta kasıyor daha sonra kendine geliyor. O zaman yapıyorum sallama işini.

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
Önce bilgisayarın kendine gelmesini bekliyorum sonra nox emülatörü açıyorum sırasıyla dijital operatörleri kuruyorum. 4-6 tane ideal. İlk başta kasıyor daha sonra kendine geliyor. O zaman yapıyorum sallama işini.
nox emulatorde nasil salliyosun?
ayrica goller cepte yada pazartesi verilen basti kapti icinde bu yontem ise yararmi

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Titanic

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
64
Merhaba arkadaşlar bilen vardır bilmeyen vardır anlatmak istedim yinede salla kazandan iki tane hediye kazanabiliyoruz çift uygulama aracılığı ile. Turkcell hesabım uygulamasından bir tanede clon uygulama çift uygulama yapıyoruz. ekranı ikiye bölüyoruz orjinal ve clon uygulamayı açıyoruz ekranı ikiye bölüp sonra şimdi kazan kısmına gelip kazan yerine iki ekranda'da aynı anda basıyoruz ve hediyeler çift geliyor teşekkürler şayomi :)

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Hırsızlıktan farki yok gibi geldi bana haddime değil ama sonuçta haksız kazanç

Üst Alt