Diğer Salla Kazan Hilesi

• Konuyu başlatan tgy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 285
  • Görüntüleme 29K

Titanic024

Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Mi10t
Konular
7
Merhaba arkadaşlar bilen vardır bilmeyen vardır anlatmak istedim yinede salla kazandan iki tane hediye kazanabiliyoruz çift uygulama aracılığı ile. Turkcell hesabım uygulamasından bir tanede clon uygulama çift uygulama yapıyoruz. ekranı ikiye bölüyoruz orjinal ve clon uygulamayı açıyoruz ekranı ikiye bölüp sonra şimdi kazan kısmına gelip kazan yerine iki ekranda'da aynı anda basıyoruz ve hediyeler çift geliyor teşekkürler şayomi :)

Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız
Ben denedim olmuyor:(

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
3
hocam benim için hile falan gereksiz hem salla kazan sabit 1 GB veriyor, hem de bu aralar salla kazan kalktı herhalde çünkü uygulamanın her yerini aradığım halde salla kazan göremiyorum.

djfarukk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bilgisayarcı
Konular
10
hocam benim için hile falan gereksiz hem salla kazan sabit 1 GB veriyor, hem de bu aralar salla kazan kalktı herhalde çünkü uygulamanın her yerini aradığım halde salla kazan göremiyorum.
Salla kazan devam ediyor. Hatta ramazan dolayısıyla 2 kat hediye alınabiliyor. Ama hile çalışmaz oldu tabi

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
3
Salla kazan devam ediyor. Hatta ramazan dolayısıyla 2 kat hediye alınabiliyor. Ama hile çalışmaz oldu tabi
hocam neden bende gözükmüyor? gözüktüğü zaman da sadece 1 GB veriyordu. şimdi ise salla kazan hiç yok. eskiden en azından her hafta 1 GB kazanıyordum.

djfarukk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bilgisayarcı
Konular
10
hocam neden bende gözükmüyor? gözüktüğü zaman da sadece 1 GB veriyordu. şimdi ise salla kazan hiç yok. eskiden en azından her hafta 1 GB kazanıyordum.
Dijital operatör güncel değilse ondan olabilir. Güncel ise müşteri hizmetleriyle bi görüşün derim

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
3
yok hocam zaten kota yenilenirken 15 gb falan fazladan kalıyor.

Üst Alt