Diğer Salla Kazan Hilesi

• Konbuyu başlatan tgy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 290
  • Görüntüleme 39K

DeathSilence

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
3
Daha demin denedim halen daha devam bi sıkıntı yok. Önceden de yapardım şimdi taahhütün bitmesine 2 hafta kaldı gene bir deneyeyim dedim devam bir sıkıntı yok bizi çok sömürdü rahmetli sağolsun birazda bu son günlerimizde bizde onu sömürelim. Yes~~muscle~~

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bugünde zenginden çaldık içim rahat. haha--haha--

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Daha demin denedim halen daha devam bi sıkıntı yok. Önceden de yapardım şimdi taahhütün bitmesine 2 hafta kaldı gene bir deneyeyim dedim devam bir sıkıntı yok bizi çok sömürdü rahmetli sağolsun birazda bu son günlerimizde bizde onu sömürelim. Yes~~muscle~~

Hangi operatöre geçiyorsunuz hocam? Benim de son ayım türkcellde.

DeathSilence

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
3
Hangi operatöre geçiyorsunuz hocam? Benim de son ayım türkcellde.

Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Benim bulunduğum yerde Turkcell'i aratmayacak derecede iyi. Babamla, annemin numara taşımasını yaptım bir ben kaldım. Onları Uyumlu 7 gb'a geçirtmiştim bende Uyumlu Genç 7 gb tarifesine geçmeyi düşünmekteyim.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Benim de 1.5 ay kaldı turkcellde. Elçi yakını 15 GB tarifesini 59a veren biri vardı donanimhaberde, 60 lira verip o tarifeye geçmeyi düşünüyordum ancak konu kapanmış. Uygunsa bir tarife de bulamadım. Ben de turkcellden Vodafonea geçeceğim gibi duruyor.

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeathSilence

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
3
Vallahi çok sıkıntı yaşattılar bana çekim kalitesi zaten diğer operatörlerle aynı seviyede geziniyor. Aramalarda kopmalar,kesintiler,seste bozulmalar hepsini yaşar oldum daha ilk geçişimden vardı zaten eyvah dedim ama yapacak birşey yok paşa paşa 24 ay taahhütü bir güzel giydirdiler bana yok sizin bu tarifenizi 1 yıl daha uzatalım cayma almayalım tv+ bilmem ne verelim diye bizde zaten ayağımızı basmışız yapacak birşey yok tamam dedik sık yolculuk yapan birisi olduğum için kullanırım diye düşündüm ilk bi 6 ay kullandık hakkımız olanları son 6 ay paket içeriğindeki dergiliğiydi, tv+ dı hepsini kaldırdılar şikayet kaydı oluşturdum gelen cevap yok. THH ile çözerdim ama sınavlarım dolayısıyla uğraşmadım. Şuanda paketin içeriğindeki çoğu şeyi sağolsunlar kendi kafalarına göre iptal etmişler aradığınız zamanda aklınızla dalga geçiyorlar resmen sizin tarifenizde bunlar zaten yokmuş diyor. Şizofren oluveriyoruz bir anda birdaha dükkanlarının önünden dahi geçmem bunların ha diğerleri çokmu şeffaf tabiki değil ama kullanmadığım halde ek fatura artışları üstüne bunlar..

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Vallahi çok sıkıntı yaşattılar bana çekim kalitesi zaten diğer operatörlerle aynı seviyede geziniyor. Aramalarda kopmalar,kesintiler,seste bozulmalar hepsini yaşar oldum daha ilk geçişimden vardı zaten eyvah dedim ama yapacak birşey yok paşa paşa 24 ay taahhütü bir güzel giydirdiler bana yok sizin bu tarifenizi 1 yıl daha uzatalım cayma almayalım tv+ bilmem ne verelim diye bizde zaten ayağımızı basmışız yapacak birşey yok tamam dedik sık yolculuk yapan birisi olduğum için kullanırım diye düşündüm ilk bi 6 ay kullandık hakkımız olanları son 6 ay paket içeriğindeki dergiliğiydi, tv+ dı hepsini kaldırdılar şikayet kaydı oluşturdum gelen cevap yok. THH ile çözerdim ama sınavlarım dolayısıyla uğraşmadım. Şuanda paketin içeriğindeki çoğu şeyi sağolsunlar kendi kafalarına göre iptal etmişler aradığınız zamanda aklınızla dalga geçiyorlar resmen sizin tarifenizde bunlar zaten yokmuş diyor. Şizofren oluveriyoruz bir anda birdaha dükkanlarının önünden dahi geçmem bunların ha diğerleri çokmu şeffaf tabiki değil ama kullanmadığım halde ek fatura artışları üstüne bunlar..
Şimdiden Hayırlı olsun hocam.

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20

Bunu Eski sürüm kurarak mı yaptınız yoksa şuanki sürümde mi yaptınız ?

Üst Alt