Rehber [Sadece Custom Romlar]Magisk kurmadan kalıcı TWRP kurulumu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Çok teşekkürler yaptım ama twrp değişti ve önbelleği temizleyip yeniden başlatıyorum açılmıyordu sonra romu kurup girdim oldu.Root checker den root kontrol ediyorum rootlu değil magisk yüklü rootlu değil diye otadan direkt güncelleme yapabilir miyim?(biraz uzun oldu )

Twrp varsa ota dan güncelleme olmaz twrp üzerinden olur ancak....

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Custom Romlarda Magisk isteğe Bağlıdır zaten Twrp Custom Romda Uçmaz. Kalıcıdır. İlk Defa Sizden Gördüm. Globalde Twrp Kalıcı Değildir Magisk Olmadan.

EminMED

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed Emi
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Custom Romlarda Magisk isteğe Bağlıdır zaten Twrp Custom Romda Uçmaz. Kalıcıdır. İlk Defa Sizden Gördüm. Globalde Twrp Kalıcı Değildir Magisk Olmadan.
Global Roma yükselttim magisk var ama root yok.Twrp değiştiği için eğer açsam twrp varsa ordan çıkamıyorum onun için twrp var mı yok mu bir bilgim yok.

easdasd617

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdfafa fasf
Cihazım
asfasf
Konular
8
ya sen kalk saatlerce araştır "Türkçe kaynaklarda çıkmaz" diye ingilizce arat dur 10 tane video izle çözümünü yine bu forumda bul.

fastboot boot twrp.img

sadece bunu yazıp twrp açılıyordu oradan da disableforceencrypt midir nedir o tarz zip var onu indirdim poco f1 için bir sürü sürümünü hepsini flashladım yeniden başlatıyorum twrp modunda açmak için yok, miui recovery mod çıkıyor yok pixel experience recovery çıkıyor bi türlü twrp kalıcı olmuyordu. root da atmak istemiyordum. çözümü şu kodmuş:

fastboot flash recovery twrp.img

İnanılmaz işime yaradı ne kadar teşekkür etsem az.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende custom rom yüklü uçuyordu. yukarıda yazdıklarımı yapınca çözüldü konuyu açan arkadaş sayesinde

Üst Alt