.sa şarj sorunu % 0 şarj

'Mi Note Pro' forumunda siyahates tarafından 17 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. s.a arkadaslar mi note pro cıhazım %0 sarj da kaldı cesitli şarj aletleri denememe ve saatlerce sarj da kalmasına ragmen dolmadı bi degişiklik yok telefon sarjı %70 iken ve her hangi bir proplemi yokken birden boyle oldu format attım su an miu yazısında takıldı kaldı yardım edebilecek varmı . telefon kapalı iken sarja taktıgım da pil isareti geliyor ve sarj oluyor işereti çıkmıyor

2. arkadaslar botloder kitlemeden flash ile hangi yazılımı atmalıyım
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    bunlardan hangisi ni indrimeliyim yarımcı olurmusunuz

3. Sabaha kadar sarj da durdu isinmis fakat %0 sarj da bekliyor tel sorun nedir aceba

4. Batarya veya şarj soketinde sorun var gibi duruyor.

5. zenex hocam söyle bir durum var %0 şarj da duruyor telefon fakat kapanmıyor kamera calısıyor resim cekiyor ama kapanmıyor anlamadım

6. Hocam öyleyse yazılımsaldır :) Ben şarj olmuyor derken açılmıyor şeklinde anladım. Mi note pro nun global romu yok twrp kurup xiaomi.eu romu flashlayabilirsiniz.

7. dün 6,1.7 yi flasladım bir değişiklik olmadı

8. Son çıkan fastboot romunu edl den flashlamayı deneyin düzelecekmi bakalım.

9. zenex hocam ilgine tesekkurler telefona yazılmları flashladım gene bir değişiklik olmdı sanırım sarj soket ile batarya arası iletimi saglayan flex arızası var gibi geldi telefonu sarj a takınca tam kameranın altı ısnınıyor kapalı iken sarja takıncada bi bos batarya resmi altında %0 yazan cıkıyor 2 sanıye sonra mi yazan ekran geliyor bu bu sekilde devam ediyor telefon normal acılıyor bi ara actım %45 şarj vardı bataryanın bitme ihtimalıde sıfır kabloyu nerden temin ederim teknik servis tavsiyeniz varmı

10. Hocam aynı sorun bugün de bende başladı. Sorun giderildi mi

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...