Rehber Redmi Note 12 Pro Plus 5G TWRP ve Root A12

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Merhaba, telefonda miui tn2.2 yüklü android 12. belirtilen tüm adımları doğru yapmama rağmen boot ekranında kalıyor sonrasına geçmiyor. custom rom olduğu için olmuyor olma olasılığı var mı ? yoksa farklı bir yöntem var mıdır ?
Bende aynı sürümü kullanıyorum, Miui Tn v2.2.. Cihaza TWRP yüklüyorum, girebiliyorum ancak cihazı reboot edince açılmıyor.. Barca arkadaşımızın dediği gibi rom belki başka slotu kullanıyordur..

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Bende aynı sürümü kullanıyorum, Miui Tn v2.2.. Cihaza TWRP yüklüyorum, girebiliyorum ancak cihazı reboot edince açılmıyor.. Barca arkadaşımızın dediği gibi rom belki başka slotu kullanıyordur..
Diğer slota yüklemeyi deneyin . B slota ama çöker ve verileriniz silinebilir. Sorumluluk sizde

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Diğer slota yüklemeyi deneyin . B slota ama çöker ve verileriniz silinebilir. Sorumluluk sizde
Şu an için deneme şansım yok, zamanım yok. Aksi bir durumda sıkıntı olur bana. Müsait bir zamanda bakabilirim. Teşekkür ederim hocam.

Fatihmy8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9s
Konular
17
Şu an için deneme şansım yok, zamanım yok. Aksi bir durumda sıkıntı olur bana. Müsait bir zamanda bakabilirim. Teşekkür ederim hocam.
bende miui tn 2.2 kullanıyorum android 13 sürümü twrp kurmadan root attım twrp kurunca hata veriyor magisk ile boot.img patch atıp öyle root kurun twrp üzerinden kuracağınız şeyleri telefon içinden kurun

Üst Alt