Rehber [Rootsuz]Çentikli Telefonlarda Bildirim iconu sabitleme

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Uygulama bildirim ikonları konusunda iş görüyor lakin ekran uykuya girmiyor. Sürekli ekran açık kalıyor diğer uygulamayı kullanan arkadaşlarda da oldu mu böyle bir şey acaba merak içerisindeyim. 2 defa kaldırıp tekrar yükledim uygulamayı, değişen bir şey yok.

Dfnipk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nevertoolate
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
12
Ben kurdum ve sıkıntısız kullanıyorum teşekkür ederim.

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Öncelikle herkese merhabalar 6 aydır mi 8 kullanan biri olarak bildirim iconlarının çentik kısmında sabit olmaması canımı çok sıkıyordu. Twrp gibi yöntemler ile yapıldığına rastlamıştım ama uygulama olarak bulamamıştım bugün bulduğum uygulama ile sorunu çözmüş bulunmaktayım forumda daha önce paylaşılmış olabilir ben rastlamadım
Umarım konuyu doğru yere açtım.
Mi 8 10.2.3 de denedim iş görür durumda

link :

not : mi kullandığımdan beri yaşadığım bi sıkıntıda bu tarz sürekli çalışması gereken programların son uygulamalardan kapattığım zaman kapanması son uygulamalar kısmında X e basıp bütün uygulamaları kapatınca bu uygulamada kapanıyor tekrar açmak gerekiyor çözümünü bulamadım yardımcı olan olursa sevinirim.
Teşekkürler yükledim ben, uygulamayı kapattığımda hala aktif olarak bildirim ikonları gözüküyor bende çok işime yaradı. Fakat şarj tüketimi fazla mı olur acaba malum zaten şarj yetişmiyo drunk~~

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Saatin yanında kocaman yer var ama özellik yok. Büyük bir eksik. Bildiğim kadarıyla aosp romlarda bu özellik var. (Mi 8 Lite)

gokhankocabay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
Bende güzel çalışıyordu, dün gelen beta pie guncellemesinden sonra , yeniden başlatınca çalışmamaya başladı , halbuki android 8.1 ken yeniden baslatmistim telefonu yinede calisiyordu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi tekrar yükledim , yeniden baslatinca düzgün olarak çalışmaya başladı , program güncellenmiş sanirim.

Son düzenleme:

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Öncelikle herkese merhabalar 6 aydır mi 8 kullanan biri olarak bildirim iconlarının çentik kısmında sabit olmaması canımı çok sıkıyordu. Twrp gibi yöntemler ile yapıldığına rastlamıştım ama uygulama olarak bulamamıştım bugün bulduğum uygulama ile sorunu çözmüş bulunmaktayım forumda daha önce paylaşılmış olabilir ben rastlamadım
Umarım konuyu doğru yere açtım.
Mi 8 10.2.3 de denedim iş görür durumda

link :

not : mi kullandığımdan beri yaşadığım bi sıkıntıda bu tarz sürekli çalışması gereken programların son uygulamalardan kapattığım zaman kapanması son uygulamalar kısmında X e basıp bütün uygulamaları kapatınca bu uygulamada kapanıyor tekrar açmak gerekiyor çözümünü bulamadım yardımcı olan olursa sevinirim.
Harika çalışıyor teşekkürler. Otomatik başlatma aktif olması gerekiyor. Yalnız birkaç defa bende de uykuya geçme sorunu oldu ekran sürekli açık kalıyor. O sorun çözülürse tadından yenmez.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
x: 153 / y: 24 / icon size : 37

En iyi ayarların bu olduğunu düşünüyorum. Son uygulamalarda kapanmaması için üzerine basılı tutup kilit ikonuna basın. Güzel uygulamaymış.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

x: 153 / y: 24 / icon size : 37

En iyi ayarların bu olduğunu düşünüyorum. Son uygulamalarda kapanmaması için üzerine basılı tutup kilit ikonuna basın. Güzel uygulamaymış.

Üst Alt