Soru Rootlu X3 Kullananlara Soru

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Cihazi rootlu olan arkadaslar netflix de full hd seyredebiliyor musunuz? Yani yurutme ozelliklerinde L1 sertifikasi gorunuyor mu?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Cihaz da L1 sertfikası yer alıyor, rom değişimi veya root ile uçmadıysa, Drm İnfo uygulaması ile kontrol edebilirsiniz hocam.
Security Level - L1 yer alıyor ve üyeliğiniz de destekliyor ise yayınları full hd kalitede izleyebilir siniz.

Oyla:

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Cihazi rootlu olan arkadaslar netflix de full hd seyredebiliyor musunuz? Yani yurutme ozelliklerinde L1 sertifikasi gorunuyor mu?
Birçok rom yükledim ve rootlu kullandım. Hepsini kontrol etmedim ama baktıklarımda L1 sertifikası yer alıyordu

Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Cihaz da L1 sertfikası yer alıyor, rom değişimi veya root ile uçmadıysa, Drm İnfo uygulaması ile kontrol edebilirsiniz hocam.
Security Level - L1 yer alıyor ve üyeliğiniz de destekliyor ise yayınları full hd kalitede izleyebilir siniz.

Bu cihazda redmi note 8 pro gibi hindistan,çin ve global uretim diye bisey var mi hocam? Ben bilmeden note 8 proyu çin uretimi aldim o sadece L3 destekliyor

Oyla:

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Bu cihazda redmi note 8 pro gibi hindistan,çin ve global uretim diye bisey var mi hocam? Ben bilmeden note 8 proyu çin uretimi aldim o sadece L3 destekliyor
Çin üretimi yok. Hindistan üretimi var fakat o farklı bir model poco x3(karna). Bizim cihazlar yani global olan poco x3 nfc(surya).

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt