Yardım Root Sonrası Özellikler Devre Dışı

Zeulty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Merhabalar Xioami Redmi 6 MIUI Global 11.0.4 Var Asıl konuya geçelim Root Attım twrp ile Bir süre sonra Cihazın El Feneri,Parmak izi,Arka Kamerası Çalışmıyor artık Nasıl düzelteceğim konusunda yardım ederseniz mutlu olurum

Bu videodaki şeyleri yaptım:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207

Zeulty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Cihaza persist yükleyebilirsiniz.
kral rom yükledim twrp den şuan cihaz açılmıyor pc ye bağlayınca bağlanma sesi ve bağlantıyı bitirme sesi geliyor fast boota dahi geçmiyor simsiyah ekran ne yapabilirim

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
kral rom yükledim twrp den şuan cihaz açılmıyor pc ye bağlayınca bağlanma sesi ve bağlantıyı bitirme sesi geliyor fast boota dahi geçmiyor simsiyah ekran ne yapabilirim
Bağlantı sesi geliyorsa ki geldiğini söylüyorsun pc vasıtasıyla bi orijinal rom yüklemeyi dene gece geç olduğundan bakamıyorum nete

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazı kökten kapatın ses kısmaya tutarak usb kablosu ile pcye takın power tuşuna basmayın uyarı verdikten sonra mi flash toolu açıp cihazı algılamış mi kontrol edin eğer algıladı ise clean all seçeneğini seçip rom kurabilirsiniz.
Basen siyah ekranda olsa mi flash tool cihazı görür ve rom kurulur işlem bitince cihaz açılır.
Mi 6 s ye xposed modülleri ile uğraşıp kurarken Bir çok kez başıma geldi o şekilde kurtardım

Zeulty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Bağlantı sesi geliyorsa ki geldiğini söylüyorsun pc vasıtasıyla bi orijinal rom yüklemeyi dene gece geç olduğundan bakamıyorum nete

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bağlantı sesi geliyor ama geri bağlantı kopma sesi geliyor dolayısıyla pc görmüyor bağlantı sesi geldikden 2 veya 3 saniye sonra geri kopma sesi geliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı kökten kapatın ses kısmaya tutarak usb kablosu ile pcye takın power tuşuna basmayın uyarı verdikten sonra mi flash toolu açıp cihazı algılamış mi kontrol edin eğer algıladı ise clean all seçeneğini seçip rom kurabilirsiniz.
Basen siyah ekranda olsa mi flash tool cihazı görür ve rom kurulur işlem bitince cihaz açılır.
Mi 6 s ye xposed modülleri ile uğraşıp kurarken Bir çok kez başıma geldi o şekilde kurtardım
dediğiniz gibi yaptım ama pc den telefonu çıkarmışım gibi ses geliyor yani bağlantı kopma sesi pc görmüyor

Zeulty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Forumda yetkili hesabı atlama konuları mevcut bypass edip spflash ile rom atabilirsiniz
Telefon Bilgisayar ile tam iletişim kuramıyor bir görüyor bir görmüyor dediğiniz yardımcı olabilirmi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Yardımcı olmayacak bir şeyi neden yazayım ki? Hatasız yaparsanız çözümünüz budur

mehmetibaokurgil38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET
Cihazım
NOTE 9 PRO MAX
Konular
0
Yardımcı olmayacak bir şeyi neden yazayım ki? Hatasız yaparsanız çözümünüz budur
MERHABA İYİ GÜNLER DİLERİM. İLETİŞİME GEÇEBİLİRMİYİZ. XİAOMİ REDMİ 8T CİHAZIMDA 2 HATTA KAPANDI VE BOOTLOADER KİLİDİDE AÇILMAMIŞTI. ÇÖZÜM YOLU VARMI ACABA MESAJ ATMA KISMINI BULAMADIM SİZE.

Üst Alt