Çözüldü Root olmadan magisk modüllerini kullanabilir miyim

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıu 13.0.6
Telefon Modeli
Poco X3 gt
Bootloader Kilidi
Açık
Root olmadan magisk modüllerini kullanabilir miyim telefonuma yeni e-mail atıldı botlaoader kilidi açık sizce yapabilir miyim bilgisayarım olmadan root atabilir miyim

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Root olmadan magisk modüllerini kullanabilir miyim telefonuma yeni e-mail atıldı botlaoader kilidi açık sizce yapabilir miyim bilgisayarım olmadan root atabilir miyim
Root olmadan modülleri kullanamazsınız. Başka bir telefonu bilgisayar gibi kullanıp kendi telefonunuza root atabilirsiniz ama zahmetli bir işlem.

Oyla:

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11
Magisk zaten root demek, magisk (root) gerektiren modülleri rootsuz kullanma fikri zaten düşünürsen bayağı saçma olurdu.

Oyla: Çözüm

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Bilgisayarınız yoksa otg dönüştürücü alın başka bir Android cihaz ile kendi cihazınıza twrp yükleyin, sonrasında twrpyi kullanarak magisk yükleyin.

Root olmadan modülleri kullanamazsınız. Başka bir telefonu bilgisayar gibi kullanıp kendi telefonunuza root atabilirsiniz ama zahmetli bir işlem.

Bilgisayardan twrp yüklemek telefona göre çok daha uğraştırıcı bence. Telefon kullanarak yapmak daha basit. Ne driver kurma derdiniz var ne başka bir şey direkt tek uygulama ile kurulum yapabiliyoruz. Şahsen adb komutu kullanacağım zaman öncelik olarak bilgisayarı değil tableti kullanıyorum daha kolay olduğu için. Adb den verebileceğiniz tüm komutları da aynı uygulama üzerinden verebiliyorsunuz zaten.

Oyla:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Bilgisayarınız yoksa otg dönüştürücü alın başka bir Android cihaz ile kendi cihazınıza twrp yükleyin, sonrasında twrpyi kullanarak magisk yükleyin.

Bilgisayardan twrp yüklemek telefona göre çok daha uğraştırıcı bence. Telefon kullanarak yapmak daha basit. Ne driver kurma derdiniz var ne başka bir şey direkt tek uygulama ile kurulum yapabiliyoruz. Şahsen adb komutu kullanacağım zaman öncelik olarak bilgisayarı değil tableti kullanıyorum daha kolay olduğu için. Adb den verebileceğiniz tüm komutları da aynı uygulama üzerinden verebiliyorsunuz zaten. kablom var tvrp'yi nasıl bulacağım yani cihazıma uygun olanı

Oyla:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16

Bilgisayardan twrp yüklemek telefona göre çok daha uğraştırıcı bence. Telefon kullanarak yapmak daha basit. Ne driver kurma derdiniz var ne başka bir şey direkt tek uygulama ile kurulum yapabiliyoruz. Şahsen adb komutu kullanacağım zaman öncelik olarak bilgisayarı değil tableti kullanıyorum daha kolay olduğu için. Adb den verebileceğiniz tüm komutları da aynı uygulama üzerinden verebiliyorsunuz zaten.
Alışkanlıklar değişmiyor hocam :)
Bir kere driver yükleyip ayarlar yapılınca bilgisayar daha pratik bence :)
Tercih meselesi tabi.
Alternatif olması her zaman iyidir :)

Oyla:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51

Telefonuma uygun twrp IMG dosyasını nasıl bulacağım aradım bulamadım

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Telefonuma uygun twrp IMG dosyasını nasıl bulacağım aradım bulamadım
Resmi bir twrp sürümü yok ancak unofficial twrp var. Sorumluluğu kabul ederek kullanabilirsiniz, xda'da paylaşılmış bir twrp. Yorumlarında çalıştığını yazmışlar. Kullanıp kullanmamak size kalmış.

Oyla:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Android 12 farkeder mi Android sürümü
Resmi bir twrp sürümü yok ancak unofficial twrp var. Sorumluluğu kabul ederek kullanabilirsiniz, xda'da paylaşılmış bir twrp. Yorumlarında çalıştığını yazmışlar. Kullanıp kullanmamak size kalmış.

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Android 12 farkeder mi Android sürümü
Rom yuklemediginiz sürece etmez. Ancak dosyalar şifrelenmiş olabilir. Format data atmak durumunda kalabilirsiniz. DFE flashlarsiniz o sorun da çözülür.

Oyla:
Üst Alt