Yardım Root Erisim Yetkisi Sorunu

AccessTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Salih
Cihazım
Xiaomi MiMAX
Konular
0
YouTube vanced kurulum esnasında rootlu telefonlarda kurulurken root yetkisi verilemedi hatası alan arkadaşlar var ise halen... Çözüm şu şekilde. Vanced mamager ı indirin ama açmayın. Daha sonra magisk e girerek yetkili kullanıcı sekmesine gelin. Listede vanced mamager butonunu aktif ederek cihazı yeniden başlatın ve vanced manager rootlu kurulum için izin verecektir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-10-14-17-37-882_lg.unmjxfqqxmogi.jpg
    Screenshot_2021-01-10-14-17-37-882_lg.unmjxfqqxmogi.jpg
    186,8 KB · Görüntüleme: 13

Riyat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Riyat
Cihazım
Samsung s9 plus
Konular
0
Merhaba arkadaslar...

Daha onceki yardim konularima bakarsaniz eger, MİUİ 10 guncellemelerinden sonra ROOT,TWRP ve MAGİSK sorunu yasadigimj gorursunuz.

Cihazima tekrardan ROOT attim fakat su anda da ilk defa karailastigim ve bir turlu cozemedigim bir sorunla karsi karsiyayim.

RootChecker ile kontrol ettigimde cihaz ROOT'lu olarak gozukuyor. Fakat, ROOT isteyen uygulamalari kullanmak istedigimde ROOT izni alinadi ROOT yok seklinde bir uyari ile karsilasiyorum ve uygulamaya izim veremiyorum.

Sorun resimde gosterdigim gibidir
Kardeşim aynı sorunla karşı karşıyayım ve bir türlü yapamadim

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
20
Kardeşim aynı sorunla karşı karşıyayım ve bir türlü yapamadim
Eger cihazi guncelleme yaptiysaniz yeniden root etmelisiniz. Ama root atmaniza ragmen ayni sorunu yasiyorsaniz eger.. Magic uygulamasindan izin verin veya Google Playden BUSY BOX'i indirip calistirin

Üst Alt