Yardım Root Erisim Yetkisi Sorunu

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Merhaba arkadaslar...

Daha onceki yardim konularima bakarsaniz eger, MİUİ 10 guncellemelerinden sonra ROOT,TWRP ve MAGİSK sorunu yasadigimj gorursunuz.

Cihazima tekrardan ROOT attim fakat su anda da ilk defa karailastigim ve bir turlu cozemedigim bir sorunla karsi karsiyayim.

RootChecker ile kontrol ettigimde cihaz ROOT'lu olarak gozukuyor. Fakat, ROOT isteyen uygulamalari kullanmak istedigimde ROOT izni alinadi ROOT yok seklinde bir uyari ile karsilasiyorum ve uygulamaya izim veremiyorum.

Sorun resimde gosterdigim gibidir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-01-15-20-25-25-471_com.keramidas.TitaniumBackup.png
    Screenshot_2019-01-15-20-25-25-471_com.keramidas.TitaniumBackup.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 267

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Play Store'de Busybox Installer var. Onunla yükleyin.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Cihaz bilgisi yok rom bilgisi yok sürüm bilgisi yok root bilgisi yok,ekran resmi bile hiçbişey anlatmıyor hocam açıkçası

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Cihaz Mi 6 sitede o kadar zamandır üyesiniz ancak sağda oka tıklayıp cihaza bakmıyorsunuz bile. ROM MIUI 10 açıklamaya gerek yok, Mi 6 MIUI 10 yazsan bile yüzlerce sonuç çıkar. Büyük ihtimalle de root yok ya da root yöneticisi yok. Ya da root izinleri otomatik reddediliyor olabilir.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Merhaba arkadaslar...

Daha onceki yardim konularima bakarsaniz eger, MİUİ 10 guncellemelerinden sonra ROOT,TWRP ve MAGİSK sorunu yasadigimj gorursunuz.

Cihazima tekrardan ROOT attim fakat su anda da ilk defa karailastigim ve bir turlu cozemedigim bir sorunla karsi karsiyayim.

RootChecker ile kontrol ettigimde cihaz ROOT'lu olarak gozukuyor. Fakat, ROOT isteyen uygulamalari kullanmak istedigimde ROOT izni alinadi ROOT yok seklinde bir uyari ile karsilasiyorum ve uygulamaya izim veremiyorum.

Önce magisk manageri açın, arka planda açık kalsın. Ardından play store üzerinden busybox kurup root yetkisi verin, daha sonra titanyum Backup açıp root yetkisi verin, bu süreçte magisk manageri kapatmayın

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Cihaz bilgisi yok rom bilgisi yok sürüm bilgisi yok root bilgisi yok,ekran resmi bile hiçbişey anlatmıyor hocam açıkçası

Aslında haklısınız hocam.. Çünkü; tüm gün bununla uğraştım ve hala hatasız bir sonuç elde edemedim.

Cihazım Mİ6 6/64 GB Miui 10.0.1.0 Global kararlı sürüm yüklü. Android versiyonu 8.0 Oreo

C

Erdalx47

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdal
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Merhaba arkadaslar...

Bende aynı sorun yaşıyordum. Magisk'e depolama izni verip otomatik başlatmayı aktif edince düzeliyor.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Aslında haklısınız hocam.. Çünkü; tüm gün bununla uğraştım ve hala hatasız bir sonuç elde edemedim.

Cihazım Mİ6 6/64 GB Miui 10.0.1.0 Global kararlı sürüm yüklü. Android versiyonu 8.0 Oreo

C
Bunlar yeterli değil hocam.belki magisk manager i ve zip dosyasını güncellemek gerekir?hangi sürümü kullandığını yazmadığın ve bilmediğim için bişey diyemicem ama güncellenmekte fayda var.son sürüm magisk manager i yükleyip sonra da twrp den son sürüm magisk zipi flaşlayalım

Üst Alt