Soru Romlar hakkında

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 12.5.8
Telefon Modeli
poco x3 gt
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar yakın zamanda telefonuma rom attım ve batarya performansından bayağı memnunum fakat forumda 15 16 saat ekran süresi alan bile arkadaşlar olduğunu gördüm ben şuan global miui 12.5.8 sürümünü kullanıyorum orjinal siteden indirdim cihazim poco x3 gt daha fazla ekran süresi alabileceğim rom var mı

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Sevgili hocam, forumda Skorpi adlı bir arkadaş sanırım ya Max2 de, yada Max3 de, aynen dediğiniz şekilde 20 saate yakın veya daha fazlasını almıştı ve hatta SS de yayınlamıştı sanırım ama maalesef bulamadım, üzgünüm

Gesendet von meinem Schajomi Legend mit Tapatalk
O hocamı biliyorum ama ustadları bu karşılaşmaya dahil etmek ayıp olurdu diye dahil etmemiştim 😅

Oyla:

Mehmet 90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
Arkadaşlar yakın zamanda telefonuma rom attım ve batarya performansından bayağı memnunum fakat forumda 15 16 saat ekran süresi alan bile arkadaşlar olduğunu gördüm ben şuan global miui 12.5.8 sürümünü kullanıyorum orjinal siteden indirdim cihazim poco x3 gt daha fazla ekran süresi alabileceğim rom var mı
Hocam eğer oyun konusunda performans veriyorsa ben de yükleyeyim linkini atabilir misiniz

Oyla:

Ataknish

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
0
Merhabalar Mi 11 Lite kullanıcısıyım ve ön kameram yazılım kaynaklı olarak düşündüğüm sorun nedeniyle 2 gün önce çalışmayı bıraktı bugün sabah 5dakikalığına ön kamera geri geldi ve gitti ROM atma hakkında fazla bilgi sahibi değilim atsam düzelirmi garantiden çıkıyor mu bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Oyla:

Mehmet 90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
Hocam iyi diyorsunuz da bol bol oyun oynuyorum ve telefonun normal arayüzü bile kasıyor yani kasacak Bir işlemci de yok içinde önceki sürüm kasma yoktu ama bu 13'de var

Oyla:

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Hocam eğer oyun konusunda performans veriyorsa ben de yükleyeyim linkini atabilir misiniz
oyun konusunda az ram kullandığından ve telefonu ısıtmadığından dolayı iyi bir performan vereceğini düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam iyi diyorsunuz da bol bol oyun oynuyorum ve telefonun normal arayüzü bile kasıyor yani kasacak Bir işlemci de yok içinde önceki sürüm kasma yoktu ama bu 13'de var
hocam 13 ün her türlü sürümünde ben sıkıntı çektim telefon durduğu yerde ısınıyordu format attım filan düzelmişti ama yinede sıkıntıları vardı bu attığım roma bakmanızı öneririm

Oyla:

Mehmet 90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
oyun konusunda az ram kullandığından ve telefonu ısıtmadığından dolayı iyi bir performan vereceğini düşünüyorum

hocam 13 ün her türlü sürümünde ben sıkıntı çektim telefon durduğu yerde ısınıyordu format attım filan düzelmişti ama yinede sıkıntıları vardı bu attığım roma bakmanızı öneririm
Hocam son bir soru bu sürümde 67 watt diyor mu ekranda 13'de diyor çünkü

Oyla:

Mehmet 90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52

Hocam hala cevap vermediniz 67 watt diyor mu

Oyla:

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular