Yardım Rom Yükleyemiyorum

• Konbuyu başlatan maTR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 869

maTR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
asd
Cihazım
dsa
Konular
2
peki kardeşim nasıl istersen günah benden gitti ozmn sana vereceğim twrp linkini indir rardan çıkart ikinci bir link daha vericem onu da indir .
1.
şunu indir rardan çıkart recovery.img dosyasını adb tools klasörüne atın

2.

3. telefonu kapatıp ses kısma ve güç tuşuna basarak fastboot ekranına gelin usb kablosu kullanarak telefonu pcye bağlayın adb tools klasöründe recovery.img olacak en üstte verdiğim linkteki recoveryi adb tools içine atın CMD ekranını adb klasörünün içinde açın sırasıyla şu kodları yazın
1. fastboot devices
2.fastboot oem unlock (başarısız olursa fastboot flashing unlock ) yazın .
3.fastboot flash recovery recovery.img
4.fastboot boot recovery.img
bu işlemleri yapıp geri dönüş yapın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kardeşim bence fazla kurcalama derim bak bunu ikinci söyleyişim telefondan memnun değilsen eğer değiştirmeni öneririm yapacağının tek bir hata telefonunu kullanılmaz bir hale getirebilir
siyah ekranda kaldı :D sorun değil stock romdan recovery ve boot imglerini yükleyip arayışlarıma devam ediyorum yinede teşekkürler

peki kardeşim nasıl istersen günah benden gitti ozmn sana vereceğim twrp linkini indir rardan çıkart ikinci bir link daha vericem onu da indir .
1.
şunu indir rardan çıkart recovery.img dosyasını adb tools klasörüne atın

2.

3. telefonu kapatıp ses kısma ve güç tuşuna basarak fastboot ekranına gelin usb kablosu kullanarak telefonu pcye bağlayın adb tools klasöründe recovery.img olacak en üstte verdiğim linkteki recoveryi adb tools içine atın CMD ekranını adb klasörünün içinde açın sırasıyla şu kodları yazın
1. fastboot devices
2.fastboot oem unlock (başarısız olursa fastboot flashing unlock ) yazın .
3.fastboot flash recovery recovery.img
4.fastboot boot recovery.img
bu işlemleri yapıp geri dönüş yapın

kardeşim bence fazla kurcalama derim bak bunu ikinci söyleyişim telefondan memnun değilsen eğer değiştirmeni öneririm yapacağının tek bir hata telefonunu kullanılmaz bir hale getirebilir
buradan hangisini indirmem uygun olur ben indirdim bir tane lineage-17.1-20201012-UNOFFICIAL-treble_arm64_bvS.img olanı ama işe yaramadı acaba ben mi yanlış yüklüyorum 8-9 tane img dosyası indirdim bunların hepsi mi arızalı arkadaş 6 atne felan gsi rom var elimde arm64ab olarak

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
siyah ekranda kaldı :D sorun değil stock romdan recovery ve boot imglerini yükleyip arayışlarıma devam ediyorum yinede teşekkürler

buradan hangisini indirmem uygun olur ben indirdim bir tane lineage-17.1-20201012-UNOFFICIAL-treble_arm64_bvS.img olanı ama işe yaramadı acaba ben mi yanlış yüklüyorum 8-9 tane img dosyası indirdim bunların hepsi mi arızalı arkadaş 6 atne felan gsi rom var elimde arm64ab olarak
hepsini denedin mi

hepsini denedin mi
en baştakini dene o olmazsa ikinciyi dene

maTR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
asd
Cihazım
dsa