Yardım Rom Yüklerken Recovery Modunda Kaldım

prcbltt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
RD5PLUS
Konular
1
Herkese selam arkadaşlar, redmi 5 plus kullanıyorum mıuı 9.2.0.2 kararlı sürüm yüklüydü burdan global romu telefonuma indirip telefondaki güncelleyiciden indirdiğim rom dosyasını seçip yüklemeyi başlattım fakat telefonum recovery modunda kaldı böyle hata aldım ; This MIUI version can not be installed on this device unutmadan bootloader kilitli,yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Herkese selam arkadaşlar, redmi 5 plus kullanıyorum mıuı 9.2.0.2 kararlı sürüm yüklüydü burdan global romu telefonuma indirip telefondaki güncelleyiciden indirdiğim rom dosyasını seçip yüklemeyi başlattım fakat telefonum recovery modunda kaldı böyle hata aldım ; This MIUI version can not be installed on this device unutmadan bootloader kilitli,yardımlarınızı bekliyorum
Cihazınıza çin romu atmanız lazım açmak için. Şuan cihaz açılmadığı için xiaomi tool ile veya güncelleyiciden rom kuramazsınız. Cihazı söküp testpoint yapmanız gerekli. Redmi 5 plus china cihazına sahipsiniz, china cihaza bootloader açılmadan global rom yüklenmemekte. Yüklenirse bu şekilde brick oluyor.

Oyla:

Sfenks07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Hocam aynı hatadan bende alıyorum çözüm için ne yaptınız?

Oyla:

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Hocam aynı hatadan bende alıyorum çözüm için ne yaptınız?

Bakın zaten anlatılmış çözümü...

Cihazınıza çin romu atmanız lazım açmak için. Şuan cihaz açılmadığı için xiaomi tool ile veya güncelleyiciden rom kuramazsınız. Cihazı söküp testpoint yapmanız gerekli. Redmi 5 plus china cihazına sahipsiniz, china cihaza bootloader açılmadan global rom yüklenmemekte. Yüklenirse bu şekilde brick oluyor.

Oyla:

Alisan1992

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alisan
Cihazım
Redmi 5+
Konular
0
Redmi 5 plus china romu linki varsa atarmisin abi azerbaycandan yaziyotum bendede ayni sorun var

Oyla:
Üst Alt