Yardım Rom yükleme sonrası Miui logosunda kalıyor / MiNote10Lite

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
19.30'da deneyim. su an normal twrpyi powershell ile adb uzerınden kurup hellas rom+magisk yükledim 10dk dolmasını bekliyorum muhtemelen acılmayacak gibi de, sonucu yazarım
ek olarak eger hellas ya da eu romu hicbir sekilde kuramazsam dünkü gibi global gecip globali eu gibi stabil hale getirebilir miyim, programlar vs ile? hemen hemen benzer sekle yani?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
19.30'da deneyim. su an normal twrpyi powershell ile adb uzerınden kurup hellas rom+magisk yükledim 10dk dolmasını bekliyorum muhtemelen acılmayacak gibi de, sonucu yazarım
ek olarak eger hellas ya da eu romu hicbir sekilde kuramazsam dünkü gibi global gecip globali eu gibi stabil hale getirebilir miyim, programlar vs ile? hemen hemen benzer sekle yani?
eğer ki kuracağınız rom stok rom(global gibi) ise mi flash ile dünkü gibi kurabilirsiniz ama custom rom ise twrp gerekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eğer ki kuracağınız rom stok rom(global gibi) ise mi flash ile dünkü gibi kurabilirsiniz ama custom rom ise twrp gerekiyor
+ek olarak globaldeki gereksiz uygulamaları da kaldırabilirsiniz İpucu - Kaldırıldığında sorun çıkaran/çıkarmayan sistem uygulamalari buradaki sorun çıkarmayanlara dikkat ederek tabiki de Rehber - Sistem uygulamalarını (Miui App ve Google App) kaldırma[Rootsuz] burada da anlatımı mevcut

Uygulama - [Alternatif]Sistem uygulamalarını (Miui App ve Google App) kaldırma[Rootsuz] 2.yöntem de bu var hangisi size kolay geliyorsa onu yapınız

Son düzenleme:

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
tamam suan global eea sürümü indiriyorum, olmazsa bunun mi flash icin olanını nerden bulurum aynı sürüm eea olan

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
tamam suan global eea sürümü indiriyorum, olmazsa bunun mi flash icin olanını nerden bulurum aynı sürüm eea olan
EEA V12.0.2.0 sürümü mi flash için

Rom - Mi Note 10 Lite Xiaomi.Eu Stabil V12.1.1.0.RFNMIXM A11 isterseniz Hellas twrp var ise bunu yükleyiniz mi flash ile uğraşmayın

Son düzenleme:

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Miflash ile kurarren bir hata verdi "antirollback check error", bu video ile çözdüm; . Devam ettim işlem bitti, kurdum sorun var mı diye -tel açıldı normal şekilde-, kapadım sonra telefonu fastboot ekranına alıp twrp ile magisk attım ama şuan bu işlemden sonra miui'da kalıyor. Rootun böyle yapılmaması mı gerekiyordu acaba?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Miflash ile kurarren bir hata verdi "antirollback check error", bu video ile çözdüm; . Devam ettim işlem bitti, kurdum sorun var mı diye -tel açıldı normal şekilde-, kapadım sonra telefonu fastboot ekranına alıp twrp ile magisk attım ama şuan bu işlemden sonra miui'da kalıyor. Rootun böyle yapılmaması mı gerekiyordu acaba?

Aynen, yine verilen linkleri ve yazıları okumadan yapıyorsunuz...

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Aynen, yine verilen linkleri ve yazıları okumadan yapıyorsunuz...
hocam mi note 10 lite için magisk ile root rehberi göremedim ben mevcut değil mi acaba yoksa vardı da ben mi göremedim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Ben her yazılana dikkat etmeye çalışıyor ve önemsiyorum şüpheniz olmasın bu konuda, magisk için bir şey dememişsiniz nasıl yapacağım onu?

Üst Alt