Soru Rom Tavsiyesi Miui

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Merhabalar, yeni bir rom bakıyorum. Uzun süredir cherish os a11 son sürüm kullanıyordum aosp romdan sıkıldım. Bana düzgün pil performansı verecek bir miui romu lazım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Rog eol kullanmıştım ancak bir hafta sonra instagrama bağlanmama sorunu falan çıkmaya başladı. Bazı uygulamalar internete bağlanmaz oldu yoksa eol sürümünden memnundum. Varsa önerileriniz bekliyorum.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Boş zamanımda tekrar rog kuracam, madem sıkıntı yok devam 😁
Yabancı sitelere de girin bakın şu anda bu cihazda en çok kurulan Rom ROG eol. İlk.sırada. Sorunlu bir rom 39 bin download alır mı... Stabil, bug yok, 12.6 ve android 10. Tek eksisi Xiaomi uygulamaları güncel değil. Güvenli patchi eski.. Geliştiricisi güncel bir versiyonunu cikarsaydi keşke... Öyle bir durum olsa daha uzun süre kullanırım bu romu... Ona rağmen şu ana kadar en ufak bir sorun yaşatmadı bana...

Oyla:

melih51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Vurmaz
Cihazım
Redmi Note 6pro
Konular
22
Yabancı sitelere de girin bakın şu anda bu cihazda en çok kurulan Rom ROG eol. İlk.sırada. Sorunlu bir rom 39 bin download alır mı... Stabil, bug yok, 12.6 ve android 10. Tek eksisi Xiaomi uygulamaları güncel değil. Güvenli patchi eski.. Geliştiricisi güncel bir versiyonunu cikarsaydi keşke... Öyle bir durum olsa daha uzun süre kullanırım bu romu... Ona rağmen şu ana kadar en ufak bir sorun yaşatmadı bana...
Hocam Rog'un ne zaman 13 versiyonu çıkacak bilginiz var mı? Haber linki vs varsa atabilir misiniz?

Oyla:

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Haberde yazmaz hocam. Telegram hesapları var. Oradan duyuruyorlar... Android 11 ve Miui 13 arayüzlü mmx veya china stable gibi başka romlar çıkmaya başladı tahmin ediyorum Mayısta beta sürümü çıkar... Rog biraz daha geç çıkarıyor romlarını diğer geliştiricilere göre... Yeni çıkan romlar ekseritle mi note 10dan port ediliyor bu arada...

Oyla:

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Bahsi geçen rom:

Daha önce kurdum bu romu. Durum çubuğunda bug var.. Parlaklık kimi zaman otomatiğe alıyor kendi kendine. ROG EOL kadar stabil ve seri bir rom değil. İlla Android 11 kuracaksınız. MIUI arayüzlerinde şimdilik hep sorunlu. MIUI 13 arayüzlü Androdi 11 tabanlı romları beklemekte fayda var. Yeni yeni çıkmaya başladılar...

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bahsi geçen rom:

Daha önce kurdum bu romu. Durum çubuğunda bug var.. Parlaklık kimi zaman otomatiğe alıyor kendi kendine. ROG EOL kadar stabil ve seri bir rom değil. İlla Android 11 kuracaksınız. MIUI arayüzlerinde şimdilik hep sorunlu. MIUI 13 arayüzlü Androdi 11 tabanlı romları beklemekte fayda var. Yeni yeni çıkmaya başladılar...
Yazdığınız sorunu yaşamıyorum gayet stabil çalışıyor bende bilginiz olsun

Oyla:

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Bunlar raporlanmış buglar aynı zamanda. Paylaştığım l,nkte de Geliştirici bu sorunların olduğunu not düşmüş ... Çok daha stabil romlar kurdum. cihazımda açık söylemek gerekirse... Andoid 11 olup sorunsuz bir roma daha rastlamadım... İyi geliştiriciler bile bu cihaz için android 11 tabanlı miui romu çıkarmaktan çekiniyorlar...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sadece ben ifade etmiyorum Bunlar raporlanmış buglar aynı zamanda. Paylaştığım l,nkte de Geliştirici bu sorunların olduğunu not düşmüş ... Çok daha stabil romlar kurdum. cihazımda açık söylemek gerekirse... Andoid 11 olup sorunsuz bir roma daha rastlamadım... İyi geliştiriciler bile bu cihaz için android 11 tabanlı miui romu çıkarmaktan çekiniyorlar...

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bunlar raporlanmış buglar aynı zamanda. Paylaştığım l,nkte de Geliştirici bu sorunların olduğunu not düşmüş ... Çok daha stabil romlar kurdum. cihazımda açık söylemek gerekirse... Andoid 11 olup sorunsuz bir roma daha rastlamadım... İyi geliştiriciler bile bu cihaz için android 11 tabanlı miui romu çıkarmaktan çekiniyorlar...
Şuana kadar redmi note 9s curtana modeli için yaptığınız bütün rom yüklemeleri arasında en stabil hatasız ve akıcı romun ROG EOL olduğuna mı karar verdiniz hocam

Oyla:

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Şuana kadar redmi note 9s curtana modeli için yaptığınız bütün rom yüklemeleri arasında en stabil hatasız ve akıcı romun ROG EOL olduğuna mı karar verdiniz hocam
Hocam bu başlık redmi note 6 pro başlığı altında açılmış bir konu. Ve bu başlıkta sadece bu modele uygun romları ve sorunları tartışıyoruz. Yazdığım hususlar redmi note 6 pro modeline uygun romlar için geçerlidir. Zaten bir redmi 9s kullanıcısı olarak hiçbir deneyiminiz olmayan redmi note 6 pro ile ilgili romlar hakkında fikir beyan etmeniz hem tuhaf hem de yanlış yönlendirmelere mahal veriyor... Kendi modelinizin başlığı altındaki tartışmalara katılmanız yanlıış bilgilendirmelere ve yönlendirmelere de mani olacaktır. Bu modelle ile ilgili zaten sınırlı sayıda stabil rom var... Çıkan romları hemen herkes kurduğu için çoğu kimse romlara vakıf. Redmi 9s modelini kullanmadığım için bu cihaza uygun romları bilmem.. Bir deneyimim yok. Dolayısıyla fikir beyan etmem doğru değil...

Ayrıca yukarıda verdiğim link redmi note 6 pro için geçerli bir romun linkidir. redmi 9s modeline yüklediğiniz xieomi.eu romu ile redmi note 6 pro için yayınlanan rom temelde aynı isimle yayınlanmış olsa da aslında bambaşka romlar. Sizin cihazınız için tasarlanan versiyonu stabil olabilir ama bu romun redmi note 6 pro için tasarlanan serisi buglarla dolu... Türlü hatalar var... Konulara müdahil olurken yanlış anlaşılmalara neden olmamak için konunun hangi başılık altında açılmış olduğuna dikkat etmenizi tavsiye ederim...

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt