Yardım rom silindi

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
arkadaşlar rom silindi mi ekranında açılıp kapanıyor twrp ekranı var ama rom dosyası yok hafıza kartı takılmıyor bilgisayardan nasıl yaparım en kolay

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
korkmana gerek yok hocam yardır bozarsan ben yardımcı olurum yıllardır bu işlerle uğraştım ben bu maceraya symbian dan itibaren başladım. :)
tehlikeli işler bunlar iphoneden çok iyi anlarım ama buna basmadı henüz kafam

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
korkmana gerek yok hocam yardır bozarsan ben yardımcı olurum yıllardır bu işlerle uğraştım ben bu maceraya symbian dan itibaren başladım. :)
Bende epeydir ugrasiyorum xperia neo v den beri :D Symbian zamani küçüktuk en fazla oyun atiyoduk kabloyla bilmem pek onu :)

Sana sorayim o zaman yukardaki olayi. Eskiden xiaomi kullandiysan bilirsin varmiydi oyle bi durum 24 nolu mesajda yazdigim

tehlikeli işler bunlar iphoneden çok iyi anlarım ama buna basmadı henüz kafam
Ugrastikca alisiyon. Bende bir senedir hic ugrasmiyordum unuttuydum ilk basta garip geldi :) en son yaptigim islem minote3 e root atmakti. Son 7-8 ay huawei kullandim onda bl bile acilmiyordu. Acsamda dogru duzgun rom yok :)

Oyla:

frknaknc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
58
Bende epeydir ugrasiyorum xperia neo v den beri :D Symbian zamani küçüktuk en fazla oyun atiyoduk kabloyla bilmem pek onu :)

Sana sorayim o zaman yukardaki olayi. Eskiden xiaomi kullandiysan bilirsin varmiydi oyle bi durum 24 nolu mesajda yazdigim

Ugrastikca alisiyon. Bende bir senedir hic ugrasmiyordum unuttuydum ilk basta garip geldi :) en son yaptigim islem minote3 e root atmakti. Son 7-8 ay huawei kullandim onda bl bile acilmiyordu. Acsamda dogru duzgun rom yok :)
hocam android ekosisteminde wipe işlemi mıu romlarda ,geliştirici romlarda aynı eğer geliştirici roma wipe yı entegre etmişse wipe işlemi gerekmez.

Son düzenleme:
Oyla:

BlackMoon.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
6

SelâmunAleyküm. Az önce telefon hafızasını biraz boşaltayım dedim yanlışıkla indirilen zip uzantılı 2. Küsür gb'lik bir zip sildim global kararlı 10.5.0 yazıyor du sıkıntı olur mu acaba ben hiç anlamıyorum ya

Oyla:
Üst Alt