Yardım rom silindi

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
arkadaşlar rom silindi mi ekranında açılıp kapanıyor twrp ekranı var ama rom dosyası yok hafıza kartı takılmıyor bilgisayardan nasıl yaparım en kolay

frknaknc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
58
arkadaşlar rom silindi mi ekranında açılıp kapanıyor twrp ekranı var ama rom dosyası yok hafıza kartı takılmıyor bilgisayardan nasıl yaparım en kolay
hocam elinde mevcutsa mi 9 se miupro linkini paylaşabilirmisin.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Yarin bu wipe isini araştırayım bende eskiden beri xiaomi kullananlara sorarak :) gecen sene bootloop yasamistim aklimda oyle kalmis. Mi9se aldigimdan beride birsuru rom yükleme talimatina baktim goremedim benim soyledigim şeyi destekleyen birşey.

Miui dan miui tabanliya geçerken ayri aosp geverken ayri yapiliyor diye hatirliyorum ben wipe lari. Miui tabanlilar global uzerine kuruluyor diye biliyordum :)

Oyla:

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Yarin bu wipe isini araştırayım bende eskiden beri xiaomi kullananlara sorarak :) gecen sene bootloop yasamistim aklimda oyle kalmis. Mi9se aldigimdan beride birsuru rom yükleme talimatina baktim goremedim benim soyledigim şeyi destekleyen birşey.

Miui dan miui tabanliya geçerken ayri aosp geverken ayri yapiliyor diye hatirliyorum ben wipe lari. Miui tabanlilar global uzerine kuruluyor diye biliyordum :)
bu romdan sonra bulaşmam daha ben :)

Oyla:

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Benimki biraz mecburiyetten. Diger telefona atacagim mi note3 e.
hayırlısı olsun hocam sen yine bilgilisin ben yeni kullanmaya başladım xiaomi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yalnız benim twrp türkçe değil çin ve ing var

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
hayırlısı olsun hocam sen yine bilgilisin ben yeni kullanmaya başladım xiaomi
Xiaomide ilk defa rom kurdum bende. Daha once baska marka kullandim. Minote3 te sadece rootlu kullandim. Alisiyon zaten 3-5 defa yapinca :D bugun mesela korkarakta olsa xposed kurdum. Cihaz yeni android surumu yeni oldugu icin brick/bootloop olacak diye basit seylerde korkutuyo :D aslinda usenmeyip bi twrp yedegi alsam cok iyi olacak

Bende de ayni. Türkçesnin linki atıldı galiba denemedim gerekte yok . Her zamanki menüler

Oyla:

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Xiaomide ilk defa rom kurdum bende. Daha once baska marka kullandim. Minote3 te sadece rootlu kullandim. Alisiyon zaten 3-5 defa yapinca :D bugun mesela korkarakta olsa xposed kurdum. Cihaz yeni android surumu yeni oldugu icin brick/bootloop olacak diye basit seylerde korkutuyo :D aslinda usenmeyip bi twrp yedegi alsam cok iyi olacak

Bende de ayni. Türkçesnin linki atıldı galiba denemedim gerekte yok . Her zamanki menüler
yedek alınsa daha iyi dimi olumsuz bir durumda geri yükle

Oyla:

frknaknc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
58
korkmana gerek yok hocam yardır bozarsan ben yardımcı olurum yıllardır bu işlerle uğraştım ben bu maceraya symbian dan itibaren başladım. :)

Oyla:
Üst Alt