Rom [8.1][PORT][Durduruldu] Mi A1 Epic Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkann44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi a1
Konular
0
kardeşim gcam yüklemede sorun yaşadım tweaks magisk da yok böyle kurunca da video açınca kamerayı durduruyor var mıdır bir çözüm

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Hocam Telefon açıkken Adb devices komutu ile cihazı görüyor fakat adb reboot bootloader komutu ile fastboot moduna aldığımda fastboot devices komutunda cihazı görmüyor ayrıca MiFlash Programındada Cihaz Gözükmüyor bunlar hakkında ne yapabilirim bilgilendirirseniz sevinirim.

Yukarıdaki dosyayı indirip driverları kurun.
ROM iyi hoş guzelde telefon derin uykudayken bataryadan yiyor %31 deyken bıraktım sabah %24 de düşmüş bunu nasıl çözebilirim?

Arka planda çalışan uygulamaları kontrol edin. Uyku sırasında wifi-4g-bluetooth gibi hizmetlerin açık kalması da batarya tüketir.

Hocam sen bana yardımcı olabilir misin? Mi A1 cihazına MIUI 10 yüklemek istiyorum bunun hakkında bilgi almak istiyorum nereden ulaşabilirim sana sosyal medya kullanıyor musun ?

Konuya video anlatımı ekledim. Detaylı anlatım yazdım. Bütün adımları dikkatli takip ederek yapabilirsiniz rahatlıkla.

kardeşim gcam yüklemede sorun yaşadım tweaks magisk da yok böyle kurunca da video açınca kamerayı durduruyor var mıdır bir çözüm

Güncel sürümü yüklediğinizde magisk modülü filan kurmanıza gerek yoktur direk apk ile çalışır. Video modunda Gcam hata veriyor. Henüz çözüm bulamadık. Stock kamerayı kullanabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuya video anlatımı eklenmiştir arkadaşlar.
Beğendiyseniz beğenmeyi unutmayın.haha--

Son düzenleme:

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24

Yukarıdaki dosyayı indirip driverları kurun.

Arka planda çalışan uygulamaları kontrol edin. Uyku sırasında wifi-4g-bluetooth gibi hizmetlerin açık kalması da batarya tüketir.

Konuya video anlatımı ekledim. Detaylı anlatım yazdım. Bütün adımları dikkatli takip ederek yapabilirsiniz rahatlıkla.

Güncel sürümü yüklediğinizde magisk modülü filan kurmanıza gerek yoktur direk apk ile çalışır. Video modunda Gcam hata veriyor. Henüz çözüm bulamadık. Stock kamerayı kullanabilirsiniz.

Konuya video anlatımı eklenmiştir arkadaşlar.
Beğendiyseniz beğenmeyi unutmayın.haha--
Stock roma çevirip tekrardan temiz kurulum yapacağım.

MI A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Hocam emeğiniz için teşekkürler. Hali hazırda Liquid remix kullanıyorum.Recovery yüklü. Bu romu kurmam için vipe data yapıp kursam sıkıntı yaratır mı ? Yoksa temiz den 8.1 yükleyip mi üzerine kurayım ?

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Hocam emeğiniz için teşekkürler. Hali hazırda Liquid remix kullanıyorum.Recovery yüklü. Bu romu kurmam için vipe data yapıp kursam sıkıntı yaratır mı ? Yoksa temiz den 8.1 yükleyip mi üzerine kurayım ?
Bence en mantıklısı temizden kurman çünkü buglar filan olabiliyor

MI A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Temiz kurulum yapmanız gerekiyor.

mnsr88

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mansur
Cihazım
redmi pro
Konular
2
evet flashladım birdaha flaslıyayım mı

tekrardan userdata.img yi flash ladım sorun çözüldü teşekkür ederim
bende yeniden flashladım ama hala yükleme ekranında telefon bi türlü açılmıyor yaklaşık 25 dakika oldu açılmadı ne yapmalıyım bilgisi olan varmı bi yardımcı olurmusunuz

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
bende yeniden flashladım ama hala yükleme ekranında telefon bi türlü açılmıyor yaklaşık 25 dakika oldu açılmadı ne yapmalıyım bilgisi olan varmı bi yardımcı olurmusunuz
Sıfırdan temiz kurulum yapın hocam, ayrıca rom dosyasını tekrar indirin. Bazen zip ve rar dosyaları sistemdeki bazı uygulamalardan dolayı değişikliğe uğrayabiliyor.

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
Acaba bu romu yükledikten sonra telefon güncelleme almaya devam edecekmi yani android 9 güncellemesini alabilecek miyiz? Bir de ekran yansıtma çalışıyor mu?

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Acaba bu romu yükledikten sonra telefon güncelleme almaya devam edecekmi yani android 9 güncellemesini alabilecek miyiz? Bir de ekran yansıtma çalışıyor mu?
Telefonunuza gelen stock güncellemeleri alamazsınız. Miui geliştiricileri bu sistem üzerinde geliştirme yapıp yeni sürüme göre portlama yaparlar mı bilemem, yapacaklarını da zannetmem. Miui 10 kullanıyoruz zaten, bu da birçok güncel özelliği beraberinde getiriyor.
Ama dilerseniz miui 10u bu konuda verdiğim yöntemle yükleyebilir, daha sonra güncelleme geldiğinde veya sıkıldığınızda stock romu tekrar flaşlayıp kullanmaya ve güncelleme almaya devam edebilirsiniz.
Ekran yansıtmayı denemedim. Bildiğim kadarıyla bu romda yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt