Soru Rom önerisi

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Valla hocam şarj tüketimi beni şaşırttı. Performans ve hız global romdaki gibiydi ve globaldaki gibi şarj su gibi akıp gitmedi. Şarjın daha da uzun gitmesini istiyorsanız telefonunuza özel kernel yüklemelisiniz. Ben agni kernel 7.9 stable kullanıyorum. Şuan şarj tüketimi tam da istediğim gibi gidiyor. Oyun oynarken biraz hızlı gidiyordu bende ex kernel manager yükleyip işlemci ve grafik frekanslarını düşürdüm. Şuan telefona kusursuz desem abartı olmaz. Hocam bir de root romun içinde geliyor ama güncel değil onu belirteyim 22.1 güncellemesi geldi magiske. Şuan magisk sürümünüz kaç?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Endonezya gibi böyle olurmu acaba ortaya cıkıcak :) oyunsuz full wıfı 60hz ıle aldıgım sonuc ve sonra 10 9 saat arası aldım hep

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
DarkLegion, Wolftr34,
İki gündür bunu kimseye anlatamadım.
Globe kurulum mantığı şu. Önce eu rom kuruyor, globe için seçtiginiz değişiklikleri içeren bir scripti ardından kuruyor. Muhtemelen telefonunuzda super bölüm denilen şey var. Süper bölüm olan telefonlarda uygun twrp yoksa (ki cogunda yok olanlar bir işe yaramıyor) globe scripti calişmıyor. Bunu romun kurulması esnasında son anda görebilirsiniz zaten hata mesajı verecektir. Üç dört satır kırmızı bir yazı çıkar. Ancak eu rom zaten kurulmuş olduğu için telefon normal acilir. Siz globe degil eu rom kurmuş olursunuz.
Zaten rom adında globe yazmıyor, seçtiğiniz hicbir program yuklenmesi veya kurulmasın dediginiz şeyler kuruldu değilmi? Ben 9s te aynı durumu yaşadım. Globe geliştiricilerine sordum. Bizlik bir şey değil uygun twrp yoksa kuramazsınız dediler.
Basitçe eu rom kurdunuz başka bir şey olmadı.

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25

DarkLegion, Wolftr34,
İki gündür bunu kimseye anlatamadım.
Globe kurulum mantığı şu. Önce eu rom kuruyor, globe için seçtiginiz değişiklikleri içeren bir scripti ardından kuruyor. Muhtemelen telefonunuzda super bölüm denilen şey var. Süper bölüm olan telefonlarda uygun twrp yoksa (ki cogunda yok olanlar bir işe yaramıyor) globe scripti calişmıyor. Bunu romun kurulması esnasında son anda görebilirsiniz zaten hata mesajı verecektir. Üç dört satır kırmızı bir yazı çıkar. Ancak eu rom zaten kurulmuş olduğu için telefon normal acilir. Siz globe degil eu rom kurmuş olursunuz.
Zaten rom adında globe yazmıyor, seçtiğiniz hicbir program yuklenmesi veya kurulmasın dediginiz şeyler kuruldu değilmi? Ben 9s te aynı durumu yaşadım. Globe geliştiricilerine sordum. Bizlik bir şey değil uygun twrp yoksa kuramazsınız dediler.
Basitçe eu rom kurdunuz başka bir şey olmadı.
Senlık durum yokkı hocam veya sana bısı sormadık ? Dıger arkadas sorduysa bılemem ben zaten onun paylasımını gordum

Üst Alt