İnceleme Rom Önerisi [Pixel Experince] 9.0 [Efsane Ekran Kalitesi]

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Her ne yaparsam yapayım aynı hatayı alıyorum. Cihaz 1-2 dakika sonra aynı şekilde hat gidip geliyor sürekli ve "com.android.phone" yazısı çıkıyor ekranda. Rom da bir problem olma ihtimali varmı sizce. Çünkü resmi MIUI 10 a döndüğüm zaman herhangi bir problem olmuyor.
Belki indirdiğiniz rom dosyasinda sorun vardir. Baska zip ile denediniz mi? Ben bu sabah kurdum sorunsuz şekilde kullaniyorum. Sadece titresim yok ayarlarda acik olsa bile sesli sessiz hic bir sekilde titremiyor. Ama ses olarak hem ahize hem hoparlörde artış var ciddi oranda farkli.

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Site kullanıma açıldı (14.02.2019)

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Kullanan arkadaşlar artılarını eksilerini yazar mısınız ? Stock kamera yok sanırım özellikle İnstagram hikayesini açtığınızda kamera nasıl bunun cevabını verirseniz sevinirim?

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Kullanan arkadaşlar artılarını eksilerini yazar mısınız ? Stock kamera yok sanırım özellikle İnstagram hikayesini açtığınızda kamera nasıl bunun cevabını verirseniz sevinirim?
stock kamera yok daha iyisi olan google kamera var insta ise miui tabanlı romlara göre daha iyi ama bi nebze kötü

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104

erdemsaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem SAKA
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
5
Belki indirdiğiniz rom dosyasinda sorun vardir. Baska zip ile denediniz mi? Ben bu sabah kurdum sorunsuz şekilde kullaniyorum. Sadece titresim yok ayarlarda acik olsa bile sesli sessiz hic bir sekilde titremiyor. Ama ses olarak hem ahize hem hoparlörde artış var ciddi oranda farkli.
PixelExperience_vince-9.0-20181228-1216-OFFICIAL bu versiyonu yüklediğimde hiç problemsiz açıldı ve telefon uygulaması çalışıyor. Sorunun nerede olduğunu anlamadım açıkçası. Bir fikri olan var mı arkadaşlar?

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
PixelExperience_vince-9.0-20181228-1216-OFFICIAL bu versiyonu yüklediğimde hiç problemsiz açıldı ve telefon uygulaması çalışıyor. Sorunun nerede olduğunu anlamadım açıkçası. Bir fikri olan var mı arkadaşlar?
cihaz ne

erdemsaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem SAKA
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
5
Redmi 5 Plus cihaz kardeşim. Ayrıca şimdi bu versiyon üzerinden güncelleme yaptım, kesinlikle versiyonda hata var. Cihaz açıldı ve aynı şekilde hat gidip geliyor sürekli. com.android.phone hatası veriyor. Şu sorunu çözemedim bir türlü. Yardımlarınızı rica ediyorum.

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Kurup deneneyi çok istiyorum, çok hoşuma da gidiyor ama bankacılık uygulamalarinda sorun çıkarıyor mu? Deneyen oldu mu?

Üst Alt