Rom [ROM] [OFFİCİAL] [10.0] EvolutionX 4.0 Sirius

altuntepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Konular
1
Bunun yerine google play üzerinden kurulan bir başka AOD uygulaması yüklemeyi niçin tercih etmediniz? Ben öyle kullanmayı tercih ediyorum şahsen. Hem ekrandaki piksellerin kaç dakika ara ile değişeceğini bile ayarlayabiliyorum çok detaylı özellikleri olanlar var. Onları tavsiye ederim.
İlk aod olan telefonum olduğu için mağazada farklı saat eklentileri olduğunu bilmiyordum, çok teşekkürler tekrar kurup mağazadaki uygulamaları deneyeceğim :)

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
2 farklı kişi evox geliştiriyo. Belki ikinizde farklı evo 4.3 sürümünü kurdunuz o yüzden biriniz fastboot a düşmüşken diğeriniz de sıkıntı olmadı

Olabilir hocam. Kernel gayet güzel
Kamera olarakta kullanıyorum tüm özellikleri sorunsuz çalışıyor, potre moduda olması gerektiği gibi.
gece modu'da iyi çalışıyor

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Olabilir hocam. Kernel gayet güzel
Kamera olarakta kullanıyorum tüm özellikleri sorunsuz çalışıyor, potre moduda olması gerektiği gibi.
gece modu'da iyi çalışıyor
Peki kullandığınız romda çok karanlık odalarda telefon parlaklığı % 0 a düşüyor mu yoksa en karanlık ortamlarda bile telefon min parlaklığı %25 dolaylarında mı kalıyor?

MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Peki kullandığınız romda çok karanlık odalarda telefon parlaklığı % 0 a düşüyor mu yoksa en karanlık ortamlarda bile telefon min parlaklığı %25 dolaylarında mı kalıyor?
But sorunu rootdim uygulaması ile çözdüm ben :D

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Evo X 4.5 Sürümü

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
ho
Kullandığım uuygulamanın Android 10 ile olan sorununu nihayet çözünce tekrar Evo 4.3 döndüm.

Daha önce detaylı inceleme fırsatım olmamıştı, tek cümle "adamlar yapmış abi"

-4.4 sürümü de güzel, ancak çok yalın bu sebeple 4.3 kurdum , 4.3 sürümü özelleştirme bakımından çığır açmış, değiştiremediğiniz hiçbir yer yok. icon, yazı, gölge ,boyut hatta bildirim simgeleri ve renkleri bile, miui kişiselleştirme bakımından bu romun yanında nal toplar

- Miui 11 pie stable kullanıyordum. Gerçekten cihazın hakkını veremiyormuş . cihaz bu romla hem daha az ısınıyor hemde daha seri. Xiaomi bu telefona romları "mış" gibi yapıp çıkartıyor belli ki.

- anx (miui port) kamera ile geliyor ama performansı kötü. Hypercam ve config yükledim çok güzel oldu stok miui kameradan çok daha iyi ve canlı renkler var. yanlız hypercam 4k video çekmiyor, 4K video için dahili gelen anx cam kullanıyorum.

-rom yükledikten sonra . üzerindeki kernelde iyi, ama bu kernel spectrum desteği var. Ayrıca çok daha fazla ince ayar sunuyor .Kernel sorunsuz işini yapıyor. 3 farklı profil sunuyor batarya-performans-gaming
-batarya performansı çok iyi , aynı kullanım tarzıyla yaklaşık 1.5 saat kadar fazla ekran süresi alıyorum (şuan şarja taktığım için pil süresini atamıyorum)

-miui dual app özelliğni çok ararım demiştim , hatta aosp rom kurmak istemiyorum bu yüzden. markettek i süper "iş profili" diye bir alan oluşturuyor ve uygulamaların tamamını klonlayabiliyor. tıpkı miui'de oldugu gibi akarı kokarı yok ,reklam falan olmadan direk klon ve ana uygulama aynı anda çalışıyor.

kısacası bu romu tavsye ederim arkadaşlar. Kaşıntım tutasıya kadarda başka rom kullanacağımı sanmıyorum
hocam bende havoc os son sürümü var ben evo 4.3 kurucam f2fs yapıp komple temiz format atıp dosya türünü f2fs olarak değiştirip mi kurmam gerekiyor

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
ho

hocam bende havoc os son sürümü var ben evo 4.3 kurucam f2fs yapıp komple temiz format atıp dosya türünü f2fs olarak değiştirip mi kurmam gerekiyor
Yok opsiyonel o,ama yaparsan days iyi olur . Zaten Geri sayfalarda arkadas guzel bir sekilde anlatmis

Üst Alt