Rom ROM değiştirmek konusunda emin değilim.Yardımcı olur musunuz?

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
su an pixel 9.0 dayim batarya iyi gidiyor

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
masik miasik x mi

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Ben EU stabil kullanıyorum herkes met edince betayi merak ettim ama şimdi o hatalar falan verir canım sıkılır, bu romda ekran süresi 8 saati geçtiğim oyun oynamadığım zaman 9 saati gördüğüm oldu. Aslında telefonun kendi global rom unu da 10 gün kullanmış biri olarak memnundum gayet. Sorunlu sürüme denk gelmedikçe miui en iyisidir diye düşünüyorum. Aosp romları denemeyi aklıma bile getirmiyorum çünkü arayüz berbat

makilli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
5
Ben EU stabil kullanıyorum herkes met edince betayi merak ettim ama şimdi o hatalar falan verir canım sıkılır, bu romda ekran süresi 8 saati geçtiğim oyun oynamadığım zaman 9 saati gördüğüm oldu. Aslında telefonun kendi global rom unu da 10 gün kullanmış biri olarak memnundum gayet. Sorunlu sürüme denk gelmedikçe miui en iyisidir diye düşünüyorum. Aosp romları denemeyi aklıma bile getirmiyorum çünkü arayüz berbat
EU Stabil dediğiniz MIUİ'nin kendi romu değil di mi? Sitesinde göremedim. Benim bildiğim bi beta var bi de Global stabil var.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Mi'nin en can alıcı özelliği MIUI bana göre.. Bence de Aosp roma gerek yok ama ben arada deniyorum yalan yok hastayım çünkü

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
EU Stabil dediğiniz MIUİ'nin kendi romu değil di mi? Sitesinde göremedim. Benim bildiğim bi beta var bi de Global stabil var.
Eu rom, xiaomi.eu Romları.. MIUI Çin beta ve Global üstünden inşa ediliyor.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Mi'nin en can alıcı özelliği MIUI bana göre.. Bence de Aosp roma gerek yok ama ben arada deniyorum yalan yok hastayım çünkü

Ben gm5plus kullanırken aosp işkencesine uzun süre maruz kaldığım için olabildiğince uzak duruyorum. Xiaomi telefon alıp aosp flaslamak bana ters, herkesin kendi düşüncesi ama ben miui nin dünyadaki en güzel arayüz olduğunu düşünüyorum. Bütün markaları kullandım Huawei hariç

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
O zaman bu adamlar Xiaomi kullananları hedef alsa bu forumdan bile tespit edilir zaten; pek çoğu custom rom kullanıyor, bu da bizi toplu hedef yapar,:) makilli

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Evet kendi romu değil Çin romu tabanlı miui arayüzü kullanan custom rom. İse yaramayan uygulamalar kaldırılmış şekilde temiz bir rom olarak kuruluyor

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Bence hiç macera ya girmeyin. Yükleyin Eu beta romu keyfinize bakın. Benim gibi rom yükleme hastalığı olan bir kişiyi bile neredeyse durdurdu diyebilirim.

MI 5s Eu Beta 9.2.21

Miui 10da gcam çalışsa pie romlarda kayı obası gibi göçüp durmam da sırf kamera yüzünden costum kullanıyorum

Üst Alt