Rom ROM değiştirmek konusunda emin değilim.Yardımcı olur musunuz?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
3 wipe yapıp geçtim. Datayi silmeden sorun çıkarmadi hep böyle yapıyorum
Haftalık güncellemeyi ben system ve datayı elleme den sadece 2 wipe ile yapıyorum, Dirty flaş yani

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

bychaos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
3
EUROM 9.2.21 yükledim dördüncü çekirdek kapalı görünüyor. Bu da mı global romdaki gibi?

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Şu an için daha iyisi yok zaten

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Üstad ben de Mi 8 Lite için rom arıyorum. Şu 15 günlük süreç bitince EU düşünüyordum ama beta romun stabilden kötü olduğunu düşünüyorum. EU'da herhangi bir hata vs. var mı? Ya da yavaşlık gibi sorunlar?

makilli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
5
Yeni güncellemeler önce betaya gelir ve denenir. Sorun çıkarmayan güncellemeler toplanıp stabile verilir. Betadan sorun yaşamanız daha muhtemel ancak yeniliklere daha çabuk sahip olursunuz. Ben şarjın çabuk bitmesinden dolayı betadan, global stabil 10.1.1.0'a döndüm, artık hiçbir güncellemeyi yapmıyorum. Şu an çok stabil ve şarjı uzun süre gidiyor.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Üstad ben de Mi 8 Lite için rom arıyorum. Şu 15 günlük süreç bitince EU düşünüyordum ama beta romun stabilden kötü olduğunu düşünüyorum. EU'da herhangi bir hata vs. var mı? Ya da yavaşlık gibi sorunlar?
Eu beta iyidir hocam, stabili boşverin

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Herkes eu demiş. Ben de eu nun gayet güzel olduğunu deneyimlemiş biri olarak mi5s için diyorum ki MASIK rom denemeyen biri, mi5sden yararlanma ve batarya/performans optimizasyonunda eksik kalacaktır. Bu rom özellikle magisk ile geliyor. Rootlu olarak. Magiskte LKT modülü kurunca batarya iki güne çıkıyor. Şiddetle masik rom tavsiye ederim. 4pda deki arkadaşlar ayrıca mi5s de 240 fps olayını da çözmüş. Nasıl yapıldığını bir konuda anlatmıştım. Mi5s lerini satmak isteyenleri vazgeçirebilir. Bilginiz olsun....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Romda ayrıca 2 ayar var. Performans ve pil modu. Bu modlar arasında geçiş sağlanmış.

Son düzenleme:

makilli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
5
Herkes eu demiş. Ben de eu nun gayet güzel olduğunu deneyimlemiş biri olarak mi5s için diyorum ki MASIK rom denemeyen biri, mi5sden yararlanma ve batarya/performans optimizasyonunda eksik kalacaktır. Bu rom özellikle magisk ile geliyor. Rootlu olarak. Magiskte LKT modülü kurunca batarya iki güne çıkıyor. Şiddetle masik rom tavsiye ederim. 4pda deki arkadaşlar ayrıca mi5s de 240 fps olayını da çözmüş. Nasıl yapıldığını bir konuda anlatmıştım. Mi5s lerini satmak isteyenleri vazgeçirebilir. Bilginiz olsun....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Romda ayrıca 2 ayar var. Performans ve pil modu. Bu modlar arasında geçiş sağlanmış.
Telefonlarda Mobil bankacılık kullanıldığı için bu tip romlara güvenlik açısından sıcak bakmıyorum.

Üst Alt