Yardım Rom degistirememek

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu beta 9.4.26
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar eu beta kullanıyorum global stable romunu twrpden advanced wipele internal storage harici silip kurmaya çalıştım rebot olduğunda tekrar twrp açılıyor yanlış bir yontemmi izliyorum acaba.

Her çeşit romun zip dosyasını indirerek advanced la internal harici wipelayip sonra romu flashlasak kuramamış mi oluyoruz diğer yöntemleri bilmediğim ve PC olmadığı için ugrasamiyorum
İyi bı yöntem varmıdır telefondan istediğimiz romu indirip kursak

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam en sağlamı PC olsaydı Mi Falash ile temiz kurulum yapmak kesin çözüm olurdu. Bazı durumlarda TWRP üzerinden Global roma geçerken bu gibi durumlar ile karşılaşmanız mümkün olabiliyor. Size tavsiyem eğer yedeğiniz var ise tüm wipe ları (Format Data dahil) yaparak tekrar denemeniz. Muhtemelen "Dahili Bellek" teki dosyalarınız bunun sebebi olabilir. Ama tekrar yeniliyorum Mi Flash kesin çözüm ;)

Oyla:

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Hocam en sağlamı PC olsaydı Mi Falash ile temiz kurulum yapmak kesin çözüm olurdu. Bazı durumlarda TWRP üzerinden Global roma geçerken bu gibi durumlar ile karşılaşmanız mümkün olabiliyor. Size tavsiyem eğer yedeğiniz var ise tüm wipe ları yaparak tekrar denemeniz. Muhtemelen "Dahili Bellek" teki dosyalarınız bunun sebebi olabilir. Ama tekrar yeniliyorum Mi Flash kesin çözüm ;)
Teşekkürler hocam bilginiz için dediğim gibi PC yok elimde bu şekilde halletmeye çalışıyorum twrpdede yedegim var titaniumdada denedim bir kaç kez wipelayip kurmayı yine aynı hatayı aldım çözümü PC o zaman teşekkürler.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam merak ettiğim eu beta 9.4.26 gibi mükemmel bir sürümden neden global stabil e geçiyorsunuz?

Oyla:

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Hocam merak ettiğim eu beta 9.4.26 gibi mükemmel bir sürümden neden global stabil e geçiyorsunuz?
Merak işte hocam. bilgim olsa tüm romlari tek tek deneyip bilgi edinmek istiyorum + larini -lerini deneyimlemek istiyorum yeni başlayan bir çok arkadaşta benim gibidir sanırım. Kernelede bulaşmak istiyorum ama Türkçe güncel kaynak bulamıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Betadan stabile geçerken format data yapmanız şart
Yani PC gerekli tekrar romu kopyalamak için teşekkürler hocam.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merak işte hocam. bilgim olsa tüm romlari tek tek deneyip bilgi edinmek istiyorum + larini -lerini deneyimlemek istiyorum yeni başlayan bir çok arkadaşta benim gibidir sanırım. Kernelede bulaşmak istiyorum ama Türkçe güncel kaynak bulamıyorum.

Anladım fakat hani miuipro, mi room, eu stabil dururken globali pek tavsiye etmem açıkçası :)

Oyla:

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Anladım fakat hani miuipro, mi room, eu stabil dururken globali pek tavsiye etmem açıkçası :)
Araştırmalarima göre en çok kullanılan beğenilen tavsiye edilen eu beta.
Ben her romunu işlevini merak ettim o yüzden yukleyeyim dedim ne yazikki olmadı diğer kararları yukleyincede aynı sorunu cikaricak sanirim. Peki aosp romlari aynı şekilde yukleyebilirmiyiz

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23

Teldeki romu usb kablo aracılığıyla Flash diske atabilir sonra format data yaptıktan sonra tekrar aynı şekilde rom cihazın hafızasına atılıp rom yüklenebilir.illa pc şart değil yani.tek çözümü format data.arkadaş söylemiş zaten şart diye

Oyla:

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13

Hocam peki her romunu betasina gecebilirmiyim bu yontemle

Teldeki romu usb kablo aracılığıyla Flash diske atabilir sonra format data yaptıktan sonra tekrar aynı şekilde rom cihazın hafızasına atılıp rom yüklenebilir.illa pc şart değil yani.tek çözümü format data.arkadaş söylemiş zaten şart diye
Otg kablosumuydu hocam o alayım yarın

Oyla:
Üst Alt