MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Hocam ilk olarak Global romu Flash edin sonra twrp kurup bu romu twrpden yükleyin Stabil olanı yükleyin Beta değil! Sonra hatalar ile kaşılaşcağınızı sanmıyorum.
hocam zaten stabil versiyonu kurmuştum. beta kullanmıyorum. ama denediğim tüm romlarda oldu bu. neden kaynaklanıyor anlamadım.

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
hocam zaten stabil versiyonu kurmuştum. beta kullanmıyorum. ama denediğim tüm romlarda oldu bu. neden kaynaklanıyor anlamadım.
Neyden yapacağını tam kestiremiyorum ama dosya sistemindeki klasörlerin kaybolup geri geldiğini söylüyorsunuz direk orjinal endonezya romunu Mi flash dan flashlayın bu sorun gidecekmi bakalım

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Neyden yapacağını tam kestiremiyorum ama dosya sistemindeki klasörlerin kaybolup geri geldiğini söylüyorsunuz direk orjinal endonezya romunu Mi flash dan flashlayın bu sorun gidecekmi bakalım
ben su an indo romundayım zaten golbal. ve o sorun yok ama ne zaman eu roma geçsem o sorun oluyor. 5 kere geçip geçip denedim hepsinde aynısı oldu

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
ben su an indo romundayım zaten golbal. ve o sorun yok ama ne zaman eu roma geçsem o sorun oluyor. 5 kere geçip geçip denedim hepsinde aynısı oldu
Twrp den flashlama şeklini sırası ile anlatınız yanlış yaptığınız yer var mı bakayım

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Twrp den flashlama şeklini sırası ile anlatınız yanlış yaptığınız yer var mı bakayım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
, tamamen aynısı. sadece benim twrp de advanced vipe bölümünde ''system'' yok ki onuda sordum onun sorun çıkarmayacağını söylediler.

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
, tamamen aynısı. sadece benim twrp de advanced vipe bölümünde ''system'' yok ki onuda sordum onun sorun çıkarmayacağını söylediler.
Bu videoya göre yap

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Bu videoya göre yap
sorun twrp den kaynaklı değil bence ama neyden kaynaklı oldugunu da bulamıyorum, bi ayarı yapınca yada whatsapp klasörünü atınca baslıyor telefon kaynağına. ancak bu bahsettiğimi globalde de yapmama ragmen orda sorun olmuyor

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
sorun twrp den kaynaklı değil bence ama neyden kaynaklı oldugunu da bulamıyorum, bi ayarı yapınca yada whatsapp klasörünü atınca baslıyor telefon kaynağına. ancak bu bahsettiğimi globalde de yapmama ragmen orda sorun olmuyor
Siz dediğimi uygulayın harfi harfine sorun çözülecektir.

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
wipe leri yapıyor musunuz hocam veya yedek kurarken eski roma ait sistem dosyaları kurmadığınızdan emin olun genelde stabiliteyi bunlar bozuyor.

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
wipe leri yapıyor musunuz hocam veya yedek kurarken eski roma ait sistem dosyaları kurmadığınızdan emin olun genelde stabiliteyi bunlar bozuyor.
wipe işlemlerinin hepsini yapıyorum, eski roma ait yedek kurma derken sadece apk dosyalarını kuruyorum onlarda diger roma ait olanlar değil 3. taraf uygulamalar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Siz dediğimi uygulayın harfi harfine sorun çözülecektir.
deneyeceğim hocam, ancak pek emin olamadığım için eu roma gelecek olan yeni güncellemeyi bekliyorum şimdilk

Üst Alt