Rom [ROM][10][UNOFFİCAL][MİATOLL] Ressurection Remix 8.6.4 Redmi Note 9S/Pro/POCO M2 Pro

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Bahsettiğiniz tüm özellikler mevcut. Yüzen pencereden daha işlevsel olan baloncuklar da mevcut.
Hocam çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için ama dedim ya ben ingilizce bilmediğim için pek kullanabilecegimi zannetmiyorum ama emeğe saygı tabi ki rom güzel ona hiçbir lafım yok sorun bende hocam
Bahsettiğiniz tüm özellikler mevcut. Yüzen pencereden daha işlevsel olan baloncuklar da mevcut.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için ama dedim ya ben ingilizce bilmediğim için pek kullanabilecegimi zannetmiyorum ama emeğe saygı tabi ki rom güzel ona hiçbir lafım yok sorun bende hocam
Estağfurullah hocam ben de ilk aosp yüklediğimde bu ne deyip direkt MIUI'a geri dönüş yapmıştım ama şimdi alışınca vazgeçemiyorum.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Estağfurullah hocam ben de ilk aosp yüklediğimde bu ne deyip direkt MIUI'a geri dönüş yapmıştım ama şimdi alışınca vazgeçemiyorum.
Hocam xtended xr v3 var offical şuan indiriyorum tavsiye edermisiniz nasıl bir rom bu arada aosp rom buda

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam xtended xr v3 var offical şuan indiriyorum tavsiye edermisiniz nasıl bir rom bu arada aosp rom buda
Romla ilgili konum zaten forumda mevcut hocam bakıp bilgi alabilirsiniz.

onurbkts58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Rom güzel bi kaç çeviri hatası var ancak göze batmıyor belki tek canımı sıkabilecek bi hata spotify çalma ekranı masmavi ve düzelmiyor aynı şekilde Instagram'da da story kısmı profil fotoğraflarının etrafı mavi çözümü olsa tadından yenmez...

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Rom güzel bi kaç çeviri hatası var ancak göze batmıyor belki tek canımı sıkabilecek bi hata spotify çalma ekranı masmavi ve düzelmiyor aynı şekilde Instagram'da da story kısmı profil fotoğraflarının etrafı mavi çözümü olsa tadından yenmez...
Hocam onu Accent color kısmından değiştirebilirsiniz.

onurbkts58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Hocam onu Accent color kısmından değiştirebilirsiniz.
Hocam dediğim kısım örneğin Spotify albümün kapak rengine göre değişiyor ayarlardan değilsem bile sabit kalıcak yani ya da ben beceremedim

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam dediğim kısım örneğin Spotify albümün kapak rengine göre değişiyor ayarlardan değilsem bile sabit kalıcak yani ya da ben beceremedim
Spotify kullanmadığım için bilmiyorum hocam Instagram için söyledim.

onurbkts58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Spotify kullanmadığım için bilmiyorum hocam Instagram için söyledim.
Kusura bakmayın hocam bir sorum daha olucaktı Oyun modunu açtıktan sonra bildirimler Alerting Notifications , sessiz bildirimler olarak gruplamaya başladı onu nasıl iptal edebiliriz şimdiden teşekkür ederim

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Kusura bakmayın hocam bir sorum daha olucaktı Oyun modunu açtıktan sonra bildirimler Alerting Notifications , sessiz bildirimler olarak gruplamaya başladı onu nasıl iptal edebiliriz şimdiden teşekkür ederim
O gruplanma her zaman var hocam çok da güzel bir özellik. Kapatılmıyor sanırsam hiç bakmadım.

Üst Alt