Yardım Robot süpürge

Pelin.deger

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Pelin
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Xiaomi mi robot vacuum mop p modelinde harita çıkarma özelliği olmasına rağmen (cihaz 4 gündür elimde) geldiği günden beri asla evin haritasını kaydetmiyor. Bir ara yanlışlıkla bir odanınkini kaydediyor gibi oldu ama o da hemen geri gitti. Önerilerden singapur ve ingiltereyi denedik fakat hiçbir şey değişmedi. Çin yapınca da wifi yi görmüyor. Nasıl düzeltebilirim bu durumu?

Rubikkoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dilruba
Cihazım
vacuum mop pro
Konular
0
3 aydir vacuum mop pro kullaniyorum hic sorun yasamamistim. 10 gun evde yoktum dondugumde calistirmak istedim ama wifi baglantisi gitmis ve reset atmama ragmen bolgeyi degistirmeme ragmen hala sorunu cozemiyorum. Wifi robotu gormuyor. Bunu cozebilen varmi acaba?

Oyla:

Rubikkoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dilruba
Cihazım
vacuum mop pro
Konular
0
merhaba, Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro robotumun birden bire internet bağlantısı kesildi. Tekrar bağlanmaya çalışıyorum telefonun wifi ayarlarından robot bulunmuyor. Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhaba, Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro robotumun birden bire internet bağlantısı kesildi. Tekrar bağlanmaya çalışıyorum telefonun wifi ayarlarından robot bulunmuyor. Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

5 gundur ayni sorunu yasiyorum. Siz cozebildinizmi acaba yardimci olma sansiniz varmi?

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
5 gundur ayni sorunu yasiyorum. Siz cozebildinizmi acaba yardimci olma sansiniz varmi?

Merhaba Robot süpürgenize hard reset atmayı deneyiniz.
Robot süpürgenizin üzerindeki Home tuşuna 20 saniye kadar basın robot süpürgeniz fabrika ayarlarına döndürülüyor diye sesli komut duyacaksınız, sesli komut bitince elinizi çekin ve tekrar bastırın 7 8 saniye sonra fabrika ayarları geri yükleniyor komutunu duyacaksınız ve sonrasında fabrika ayarları geri yüklendi sesli komutunu duyacaksınız elinizi home butonundan çekebilirsiniz robot süpürgeniz kendini kapatıp açtıktan sonra tekrar Mi home ile eşleştirip kullanabilirsiniz.

Oyla:

Rubikkoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dilruba
Cihazım
vacuum mop pro
Konular
0
Merhaba Robot süpürgenize hard reset atmayı deneyiniz.
Robot süpürgenizin üzerindeki Home tuşuna 20 saniye kadar basın robot süpürgeniz fabrika ayarlarına döndürülüyor diye sesli komut duyacaksınız, sesli komut bitince elinizi çekin ve tekrar bastırın 7 8 saniye sonra fabrika ayarları geri yükleniyor komutunu duyacaksınız ve sonrasında fabrika ayarları geri yüklendi sesli komutunu duyacaksınız elinizi home butonundan çekebilirsiniz robot süpürgeniz kendini kapatıp açtıktan sonra tekrar Mi home ile eşleştirip kullanabilirsiniz.
Bunu denedim ancak sorunum cozulmedi. Ne tavsiye edersiniz?

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Bunu denedim ancak sorunum cozulmedi. Ne tavsiye edersiniz?

Hocam ürün bende olsa yazılım yüklerdim ama sizin ürün garantili, satın aldığınız yer ile iletişime geçiniz teknik servisi neresiyse oraya göndermeniz gerekiyor.

Oyla:

Rubikkoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dilruba
Cihazım
vacuum mop pro
Konular
0
Hocam ürün bende olsa yazılım yüklerdim ama sizin ürün garantili, satın aldığınız yer ile iletişime geçiniz teknik servisi neresiyse oraya göndermeniz gerekiyor.
Urun Hollanda'dan geldi o yuzden Turkiye garantisi yok. Uzun suredir evde degilim dondugumde tekrar resetlemeleri yaparak deneyecegim. Yoksa 400-1200 arasi bir fiyat cikariyormus yetkili servisler. Kullanim hatasi olmayan biseyde nasil boyle bir durum oluyor anlamadim durup dururken anakart neden bozulur?

Oyla:

karaorhan47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orhan
Cihazım
redmi note7
Konular
0
Urun Hollanda'dan geldi o yuzden Turkiye garantisi yok. Uzun suredir evde degilim dondugumde tekrar resetlemeleri yaparak deneyecegim. Yoksa 400-1200 arasi bir fiyat cikariyormus yetkili servisler. Kullanim hatasi olmayan biseyde nasil boyle bir durum oluyor anlamadim durup dururken anakart neden bozulur?

selamlar hocam. dilerseniz ücret dahilinde yazılım için yardımcı olabilirim size.

Oyla:

Adikore

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah Dikorm
Cihazım
Mop pro
Konular
0
Merhaba bende 10 gun once aldım Robot süpürgeden ucurum sensor hatasını ben de aldım. Bursa yetkili servis iletişim bilgilerini nereden bulabilirim. İnternet sitesinde telefon için servis gösteriyor Bursa için. Tesekkurler

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba bende 10 gun once aldım Robot süpürgeden ucurum sensor hatasını ben de aldım. Bursa yetkili servis iletişim bilgilerini nereden bulabilirim. İnternet sitesinde telefon için servis gösteriyor Bursa için. Tesekkurler

Bursa da teknik servisi yok. satın aldığınız firma ile iletişime geçiniz sizi servisine yönlendirecektir.

Oyla:

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Merhabalar yaklaşık 1 yıldır vacuum mop pro modelini kullanıyorum. Bugün itibari ile cihaz hiç tepki vermiyor mi home uygulamasına girdiğimde cihaz uyku modunda görünüyor. Cihazı bul dediğim zaman burdayım uyarısı veriyor ancak ne çalışıyor ne de standa gidiyor. Üzerinde hiç bir ışık yanmıyor. Şarj standına bağlı olduğu halde şarj da olmuyor. Çözüm önerisi olan var mı? Resim ekliyorum şarj durumu %79 da görünüyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt