Yardım Robot süpürge

Pelin.deger

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Pelin
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Xiaomi mi robot vacuum mop p modelinde harita çıkarma özelliği olmasına rağmen (cihaz 4 gündür elimde) geldiği günden beri asla evin haritasını kaydetmiyor. Bir ara yanlışlıkla bir odanınkini kaydediyor gibi oldu ama o da hemen geri gitti. Önerilerden singapur ve ingiltereyi denedik fakat hiçbir şey değişmedi. Çin yapınca da wifi yi görmüyor. Nasıl düzeltebilirim bu durumu?

Ynstpn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Vacuum pro
Konular
0
2 hafta önce Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro aldım trendyoldan. Fakat dün sensör arızası verdi. Çalıştırmak istediğimde “lütfen cihazı düz bir zemine koyun “ şeklinde uyarı veriyor. Şarjda iken çalıştırdığımda ise “uçurum ve merdiven sensörünü temizleyin öyle çalıştırın” diyor. Sensörleri temizledim cihazın temizlenmesi gereken heryerini temizledim. Fakat sonuç yine aynı. Cihaz herhangi bir yerden düşmedi darbe almadı yada başka bişey olmadı. Hard reset attım , yeniden normal kurulumu yaptım. Uygulamayı silip tekrar yükledim sonuç aynı. Normal çalışan süpürge son temizliğinden sonra bu şekilde uyarı vermeye başladı. Sizce sorun nedir bu arızayı nasıl giderebiliriz.

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
2 hafta önce Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro aldım trendyoldan. Fakat dün sensör arızası verdi. Çalıştırmak istediğimde “lütfen cihazı düz bir zemine koyun “ şeklinde uyarı veriyor. Şarjda iken çalıştırdığımda ise “uçurum ve merdiven sensörünü temizleyin öyle çalıştırın” diyor. Sensörleri temizledim cihazın temizlenmesi gereken heryerini temizledim. Fakat sonuç yine aynı. Cihaz herhangi bir yerden düşmedi darbe almadı yada başka bişey olmadı. Hard reset attım , yeniden normal kurulumu yaptım. Uygulamayı silip tekrar yükledim sonuç aynı. Normal çalışan süpürge son temizliğinden sonra bu şekilde uyarı vermeye başladı. Sizce sorun nedir bu arızayı nasıl giderebiliriz.

Merhaba; Sensörü temizleyin uyarısı veriyorsa sizin yapacağınız bir işlem yok teknik servisi ile görüşün, teknik servisin içerideki sensörleri temizlemesi gerekiyor, robot süpürgenizin herhangi bir şekilde üzerine sıvı döküldü mü?

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bence gönderin direk değişim yapsınlar ayıplı mal

Oyla:

Ynstpn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Vacuum pro
Konular
0
Merhaba; Sensörü temizleyin uyarısı veriyorsa sizin yapacağınız bir işlem yok teknik servisi ile görüşün, teknik servisin içerideki sensörleri temizlemesi gerekiyor, robot süpürgenizin herhangi bir şekilde üzerine sıvı döküldü mü?
Sıvı dökülmedi fakat benimde aklıma gelen sıvı ile temas oldu. İçine koyduğumuz su tankından su sızmış olabilir diye düşündüm.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence gönderin direk değişim yapsınlar ayıplı mal
Satıcıya ulaşamıyorum bu arada , tlfnları açan yok maillere cvp veren yok. Zaten iade süreci de geçti( 15 gün) garantisi olduğu için direk servise göndermek en iyi çözüm olacak sanırım

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Sıvı dökülmedi fakat benimde aklıma gelen sıvı ile temas oldu. İçine koyduğumuz su tankından su sızmış olabilir diye düşündüm.

Bugüne kadar başımıza gelen en büyük problem sıvı temasıdır, teknik servisi ile görüşün arızasını belirtin sensörlerini temizleyerek ürününüzü kısa sürede size geri gönderirler

Oyla:

Ynstpn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Vacuum pro
Konular
0
Bugüne kadar başımıza gelen en büyük problem sıvı temasıdır, teknik servisi ile görüşün arızasını belirtin sensörlerini temizleyerek ürününüzü kısa sürede size geri gönderirler
Teknik servise nasıl ulaşabilirim acaba. Daha önce xiaomi cihazım hiç olmamıştı.

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Teknik servise nasıl ulaşabilirim acaba. Daha önce xiaomi cihazım hiç olmamıştı.

Trendyol dan hangi firmadan satın almıştınız faturanızda firma bilgileri yazıyordur.

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım