Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
@rahatkafasii mevcetin
Üstünde mi 9 yazmayan benim telefonum yani mi 6 ile çekildi. Diğeri de mi 9 haliyle :)
Biraz daha kumlu olanı kendi kamerasının gece modu ile çektim. Daha az kumlu olanı da Google kamera ile çektim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Galiba bu durum mi6 nin sensoru ile alakali hocam.
Normal gibi gorunuyor.

Bir şeyi aklımızdan çıkarıyoruz gibime geliyor. Google kamera dediğimiz olay google mühendisleri tarafından pixel ve nexus cihazları için geliştirilen bir kamera yazılımıdır. Yani bütün özellikleriyle dört dörtlük çalışan sadece kendi cihazlarıdır.
Bizim cihazlarımızda kullandıklarımız ise bazı gönüllü geliştiriciler tarafından geliştirilen apk dosyalarıdır. Hal böyle olunca da her özelliğinin kusursuz çalışması zaten düşünülemez. Muhakkak ki cihazdan cihaza farklılıkları olacaktır.
Galiba biz bu akıllı telefonlara lüzumundan fazla misyon yüklüyoruz. Mercimek tanesi kadar bir lensten daha fazla ne bekliyoruz ki?

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi
Aynen oyle hocam. Google muhendisleri kendi cihazlari icin yuzlerce hassas ayar gerceklestiriyorlar, bizlerde gelistiricinin insiyatifine kaliyoruz.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Aynen oyle hocam. Google muhendisleri kendi cihazlari icin yuzlerce hassas ayar gerceklestiriyorlar, bizlerde gelistiricinin insiyatifine kaliyoruz.
Daha fazlası da olmaz zaten hocam. Mevcut olanla yetinmesini bilmeyen ya Pixel 4 sipariş eder yada ona vereceği parayla gidip kendine güzel bir DLSR kamera alır. Kafası da rahat olur

Son düzenleme:

yusfrdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi6
Konular
1
Daha fazlası da olmaz zaten hocam. Mevcut olanla yetinmesini bilmeyen ya Pixel 4 sipariş eder yada ona vereceği parayla gidip kendine güzel bir DLSR kamera alır. Kafası da rahat olur

Hocam slr makine var evde zaten sıkıntı o değil. Mesela benim derdim, bu is telefondan neden olmasın?

Biraz da merak ve heves. Öyle diyeyim.

Yoksa bende bu telefonun uçmasını, kaçmasını beklemiyorum. Ayrıca kaldı ki kaçımız sırtımız da slr ile geziyoruz artık? Günlük hayatta çektiğimiz şeyler, çoğunlukla işe yaramaz ıvır zıvıra şeyler.

Az önce babama tekzen de ki matkaplarin fotoğraflarını çektim attım :) bunu slr ile yapsam ne olur orada :D

Bunun gibi şeyler.

Aksam çıktın bir yerde oturuyorsun. Güzel los bir hava var. Gece modunda bir çekim yapıp eşe, dosta, instaya atacaksın hepsi bu.
O fotoğrafında kullanım alanı belli zaten. Whatsapp, Facebook, Instagram.
Yoksa onlarla gidip sergi açayım diye bir amaç bence kimsede de yoktur :)
Kendi kamerasına göre biraz daha az grenli çeksin bana yeter :)

Son olarak benim sıkıntım şu.
Mi 6 si olan başka kişiler de çalışan programın bende çalışmaması. Oda sanırım, anladığım kadarıyla, romdu, sürümdü, modüldü derken herkeste farklılık gösteriyor.

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam slr makine var evde zaten sıkıntı o değil. Mesela benim derdim, bu is telefondan neden olmasın?

Biraz da merak ve heves. Öyle diyeyim.

Yoksa bende bu telefonun uçmasını, kaçmasını beklemiyorum. Ayrıca kaldı ki kaçımız sırtımız da slr ile geziyoruz artık? Günlük hayatta çektiğimiz şeyler, çoğunlukla işe yaramaz ıvır zıvıra şeyler.

Az önce babama tekzen de ki matkaplarin fotoğraflarını çektim attım :) bunu slr ile yapsam ne olur orada :D

Bunun gibi şeyler.

Aksam çıktın bir yerde oturuyorsun. Güzel los bir hava var. Gece modunda bir çekim yapıp eşe, dosta, instaya atacaksın hepsi bu.
O fotoğrafında kullanım alanı belli zaten. Whatsapp, Facebook, Instagram.
Yoksa onlarla gidip sergi açayım diye bir amaç bence kimsede de yoktur :)
Kendi kamerasına göre biraz daha az grenli çeksin bana yeter :)

Son olarak benim sıkıntım şu.
Mi 6 si olan başka kişiler de çalışan programın bende çalışmaması. Oda sanırım, anladığım kadarıyla, romdu, sürümdü, modüldü derken herkeste farklılık gösteriyor.

O zaman size naçizane tavsiyem... wasntme~~
Cihazınıza rom, magisk, modül ve apk dosyasını yükleyin. mevcetin hocamın binbir emekle hazırlamış olduğuhttps://forum.miuiturkiye.net/dosyalar/mevcetinv12-xml.76298/?hash=03680d5b651b51804bd503a9ca2b2ed4 config dosyasını uyarlayın ve benim Mi6 ile fotoğraf çekme keyfimi siz de yaşayın.
Eğer hala bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız dediğiniz gibi o sıkıntı maalesef sizde olabilir. facepalm~~
Yani Efsanenin hiç bir suçu yok.8=)yn~~:D

Son düzenleme:

djmamiy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Note 7 hangi gcam versiyonu nu yüklesem sürekli duruyor hatası alıp açılmıyor son mui 11 güncellemsinden sonra daha önce böyle sorun yoktu her geliştiricinin uygulamasını yüklediimde çalışıyordu neden acep hiçbir gcam versiyonu uygulamsı çalışmıyor wasntme~~

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Note 7 hangi gcam versiyonu nu yüklesem sürekli duruyor hatası alıp açılmıyor son mui 11 güncellemsinden sonra daha önce böyle sorun yoktu her geliştiricinin uygulamasını yüklediimde çalışıyordu neden acep hiçbir gcam versiyonu uygulamsı çalışmıyor wasntme~~
Forum kurallari;
  • 3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.

yusfrdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi6
Konular
1
O zaman size naçizane tavsiyem... wasntme~~
Cihazınıza rom, magisk, modül ve apk dosyasını yükleyin. mevcetin hocamın binbir emekle hazırlamış olduğuhttps://forum.miuiturkiye.net/dosyalar/mevcetinv12-xml.76298/?hash=03680d5b651b51804bd503a9ca2b2ed4 config dosyasını uyarlayın ve benim Mi6 ile fotoğraf çekme keyfimi siz de yaşayın.
Eğer hala bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız dediğiniz gibi o sıkıntı maalesef sizde olabilir. facepalm~~
Yani Efsanenin hiç bir suçu yok.8=)yn~~:D

Ya zaten ben yapamıyorum bunu kabul ediyorum :D Yoksa Mi 6 Reisin kabahati yok :P

Gerçekten seviyorum bu telefonu. Bir hataya mahal vermemek adına sormak istiyorum. Bu bana attığınız rom fastboot rom değil mi?
Sanırım bunların bir de recovery rom olanları var. Çok aşırı anlamıyorum bu işlerden Konulara baka baka yapıyorum her şeyi. Bu sebeple sorayım dedim.
Bu arada ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Yes~~:$

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Ya zaten ben yapamıyorum bunu kabul ediyorum :D Yoksa Mi 6 Reisin kabahati yok

Gerçekten seviyorum bu telefonu. Bir hataya mahal vermemek adına sormak istiyorum. Bu bana attığınız rom fastboot rom değil mi?
Sanırım bunların bir de recovery rom olanları var. Çok aşırı anlamıyorum bu işlerden Konulara baka baka yapıyorum her şeyi. Bu sebeple sorayım dedim.
Bu arada ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Yes~~:$
Cihazınızda yüklü rom nedir? Ekran görüntüsünü atar mısınız?

Üst Alt