Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
7.0.009 versiyonunda arka kamerada yüz güzelleştirme özelliğini etkinleştirebilmenin bir yolu var mı? (Portre modu demeyin çünkü bu versiyonda portre modu ve yüz güzelleştirme aynı anda çalışmıyor.)

Ön veya arka kamera fark etmeksizin 7.0.009'la çekilen fotoğraflarda yüz kusurları o kadar keskin çıkıyor ki yüz güzelleştirme kapalıyken çekilmiş fotoğraflara bakarken GORA'daki sahne aklıma geliyor:

- Ya bi şey sorcam senin yüzüne ne oldu ya??
+ Noolmuşş?!!!
- Hah işte onu diyorum nolmuş böyle tövbe estağfurullah böyle bir şey olmuş ya neyse hadi kal sağlıcakla :)
Bahsettiğiniz ayar için "Advenced Settings>Experimental Settings>Use face retouching" seçeneği mevcut. Bunu deneyebilirsiniz. Her zaman olmasa da bazı durumlarda güzel sonuçlar veriyor.

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Mevcetin hocam uzun zamandır takip ediyorum durmadan teşekkür edip sayfayı teşekkürle doldurmak istemiyorum. Çok emeğin geçiyor çok teşekkür ediyorum, bir kaç sorum olacak.
Çöp kutusuna gönderilsin mi diyor çektiğimiz fotoğrafları çektiğimizde nereye gidiyor acaba çöp kutusu dediği yer neresi yani.
Bide sizin ayarlarınızı yaptığımda hdrnin açık olduğunu gördüm gündüz gün ışığında kapatmam mı lazım hocam

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Mevcetin hocam uzun zamandır takip ediyorum durmadan teşekkür edip sayfayı teşekkürle doldurmak istemiyorum. Çok emeğin geçiyor çok teşekkür ediyorum, bir kaç sorum olacak.
Çöp kutusuna gönderilsin mi diyor çektiğimiz fotoğrafları çektiğimizde nereye gidiyor acaba çöp kutusu dediği yer neresi yani.
Bide sizin ayarlarınızı yaptığımda hdrnin açık olduğunu gördüm gündüz gün ışığında kapatmam mı lazım hocam
Google fotoğraflarda çöp kutusu klasörü var oraya gidiyor. Tabi Google fotoğraflar etkinse.

StillFriends

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Selamlar, dediğiniz işlemleri sırayla yaptım. V3 apk'sini telefona attım ve yükledim ancak telefonumda zip şeklinde gözükmüyor sadece apk olarak gözüküyor. Apk'yi de telefona kurdum. Gcam'i açınca dediğiniz boş alana çift tıkladığımda herhangi bir şey çıkmıyor ekranda.. Neyi yanlış yapmış olabilirim?

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Selamlar, dediğiniz işlemleri sırayla yaptım. V3 apk'sini telefona attım ve yükledim ancak telefonumda zip şeklinde gözükmüyor sadece apk olarak gözüküyor. Apk'yi de telefona kurdum. Gcam'i açınca dediğiniz boş alana çift tıkladığımda herhangi bir şey çıkmıyor ekranda.. Neyi yanlış yapmış olabilirim?
Hocam sırası üzerine gitmeniz lazım siz önce gcam i kurmuşsunuz o yüzden apk olarak gözüküyor mevcetin hocamın paylaştığı gibi yaparsan sıra sıra gidersen yanlıs olmaz.
Ugulamayı kur daha sonra verileri temizle mevcetin hocamızın zipini indirip anlattığı şekilde çıkart daha sonra fotoğraftada gösterdiği gibi siyah kısımda çift tıkla zaten hepsi yazıyor

StillFriends

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Hocam sırası üzerine gitmeniz lazım siz önce gcam i kurmuşsunuz o yüzden apk olarak gözüküyor mevcetin hocamın paylaştığı gibi yaparsan sıra sıra gidersen yanlıs olmaz.
Ugulamayı kur daha sonra verileri temizle mevcetin hocamızın zipini indirip anlattığı şekilde çıkart daha sonra fotoğraftada gösterdiği gibi siyah kısımda çift tıkla zaten hepsi yazıyor

Zip dosyasını indirmemişim. Halloldu teşekkürler.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Teşekkür ederim hocam. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.
Google fotoğraflarda sol üst köşedeki üç çizgi şimgesine tıklarsanız çok kutusunu görebilirsiniz. Gün ışığında hdr+ın açık olması daha iyi olur, parlak ve koyu alanların düzenlenmesini sağlayıp parlak alanların daha net görünmesini sağlar.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
@ mevcetin

Celsoazevedo sitesinde config dosyaları buldum aşağıdaki şekilde:

yngl_7.0-1.xml
day-5-standard.xml
night-15-omni15.xml
night-36-tripod.xml
revengeos-q-v3.xml

Bunları deneme imkanınız oldu mu? (Ben denemedim.)

Bakmak isterseniz link:

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Playground(oyun alanı)hakkında da küçük bir spoyler açıp link koyabilirsiniz. Belki bazı kişilerin haberi yoktur gcamın bu özelliğinden.

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Hocam merhabalar. Dediklerinizi bir bir uyguladım ancak bu siyah noktaya iki kere dokunun demişsiniz, ben her yere iki kere dokundum ancak o kısma gelemedim. Bir türlü çıkmıyor dediğiniz şey, ne yapmam lazım?

Üst Alt