Yardım RN7 MIUI 11 Bildirim Problemi ?

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Arkadaşlar merhaba,

* Büyük bir problemim var.

Telefon ekranına bildirim düştüğünde ekranın ışığının yanıp bildirimi göstermemesi problemi. Bildiğiniz telefon bildirim gelince ötüyor. Fakat ekran tamamen simsiyah ve tepkisiz hiç bir şekilde yanmıyor. Bir önceki sürümde böyle bir sıkıntı yoktu. Mi Band 4 ve Mi Airdots bağlı telefonda bunlar ile alakalı bir durum olabilir mi ?

Desteğinizi bekliyorum. Umarım çözülür facepalm~~

Son düzenleme:

unstop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Bildirim sorununu bende yaşıyorum ekran uyanmiyor çoğu zaman

Oyla:

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Bildirim sorununu bende yaşıyorum ekran uyanmiyor çoğu zaman

Hocam miui 11 i kurduğum zaman ekran uyanıyordu ama hemen hemen her bildirim de ne olduysa sonradan oldu açıkçası. Anlamadım bende. Yok mudur bizlerden başka yaşayan ? Bu durumdan rahatsızlık duyan. Çok acayip bir durum. Telefon sessizdeyken bir sürü şey düşüyor ekrana. Ama ekran hiç bir şekilde uyanmıyor headbang~~

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Bildirim ayarlarından bildirimlere izin vermeniz gerekir. Otomatik olarak kapandı güncellemeden sonra.

Kilit ekranı bildirimleri, kayan bildirimler, bildirim rozetleri menülerine girerek uygulamalara izin vermeniz gerekmekte. Bende herhangi bir sorun yok.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Galerideki, çentiğin içine girip ay gibi bakma konusunu anlamadım.

Son düzenleme:
Oyla:

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Bildirim ayarlarından bildirimlere izin vermeniz gerekir. Otomatik olarak kapandı güncellemeden sonra.

Kilit ekranı bildirimleri, kayan bildirimler, bildirim rozetleri menülerine girerek uygulamalara izin vermeniz gerekmekte. Bende herhangi bir sorun yok.

Galerideki, çentiğin içine girip ay gibi bakma konusunu anlamadım.

Dediklerinizi harfiyen uyguladım telefonu kapattım açtım tekrar tekrar yaptım. Ama hiç bir şekilde ekran uyanmıyor. Sadece ses geliyor. Ekran kararmış vaziyette bekliyor. Nereden kaykanlanıyor olabilir sayın hocam çok sinir bozucu bir durum ya.

Oyla:

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Arkadaş bu kadar zor mu ya bildirim olayını ayarlamak, Xiaomi neden tüm güncellemeleri eline yüzüne bulaştırıyor ? Şuan akıllı saatimden tutunda kulaklığa kadar hiç bir bluetooth a bağlanmıyor bile. Resmen korkuyoruz artık Xiaomi'den güncelleme alacağız diye. Lanet ettik be kardeşim. Sapıttı telefon. headbang~~

Oyla:

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Arkadaş bu kadar zor mu ya bildirim olayını ayarlamak, Xiaomi neden tüm güncellemeleri eline yüzüne bulaştırıyor ? Şuan akıllı saatimden tutunda kulaklığa kadar hiç bir bluetooth a bağlanmıyor bile. Resmen korkuyoruz artık Xiaomi'den güncelleme alacağız diye. Lanet ettik be kardeşim. Sapıttı telefon. headbang~~
Hocam öncelikle gerekli tüm bildirim izinlerini kontrol edin
Bunun için ayarlar bölümünden arama kısmında bildirim yazarak istediğiniz ayarları bulabilirsiniz

Ayrıca eski mesajlarınıza baktığımda güncelleme isteğinizle alakalı ısrarcı mesajları görmekteyim
Sizce mesajlarınız birbiriyle çelişmiyor mu?
Hem güncellemek için ısrar edip sonra lanet etmek...
Henüz miui 11 yeni çıktı
Stabillik konusunda ufak tefek sıkıntıları illaki olacaktır
Gene de memnun değilseniz eski memnun olduğunuz roma geçiş yapabilirsiniz
İyi forumlar dilerim

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14

Kilit ekranını bildirimler için uyar seçeneği açık yaparsanız istediğiniz gibi olur

Oyla:

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Hocam öncelikle gerekli tüm bildirim izinlerini kontrol edin
Bunun için ayarlar bölümünden arama kısmında bildirim yazarak istediğiniz ayarları bulabilirsiniz

Ayrıca eski mesajlarınıza baktığımda güncelleme isteğinizle alakalı ısrarcı mesajları görmekteyim
Sizce mesajlarınız birbiriyle çelişmiyor mu?
Hem güncellemek için ısrar edip sonra lanet etmek...
Henüz miui 11 yeni çıktı
Stabillik konusunda ufak tefek sıkıntıları illaki olacaktır
Gene de memnun değilseniz eski memnun olduğunuz roma geçiş yapabilirsiniz
İyi forumlar dilerim

Hocam öncelikle değerli cevabın için teşekkür ederim. Fakat güncelleme istemek ile güncellemeden memnun kalmamak arasında bir tezatlık var da ben mi göremiyorum ? Evet güncelleme istiyorum. İstiyorum da ben güncelleme tüm bildirim ayarlarımı götürsün bir önceki sürümü mumla arayayım demiyorum. Bizi mutlu mesut edecek ufak tefek dokunuş ve desteklerden biz zaten memnun kalıyoruz. Ben bu durumdan dolayı Xiaomi'den vazgeçeceğim demedim ki zaten. Ama burası Er Meydanı, burada şikayetlerimizi dile getirmeyeceksek forumda olmanın destek almanın ne manası kalır ? Bence senin araştırman ve birbiriyle bağdaştırmaya çalışman yersiz olmuş. Ayrıca dediğinizi uyguladım. Fakat sorun çözülmedi. Telefona bildirim geliyor. Ama kesinlikle ekran uyanmıyor :@
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kilit ekranını bildirimler için uyar seçeneği açık yaparsanız istediğiniz gibi olur

Yaptım canım kardeşim. Hiç bir şey değişmedi hata giderilmiyor. Bildirim geliyor, fakat ekran uyanmıyor !

Oyla:

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Arkadaşlar yok mudur yardımcı olabilecek ? Tamamen yazılımla alakalı bir durum mudur bu ? miui 11 de olup ta bu durumu yaşayan ve rahatsız olan yok mu yani ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hard reset durumu çözebilir mi ?

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt