Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

Mehmet.22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
V14 ün ayarları paylaşılmayacak mı acaba.Bizde ona göre ayarlayıp güzel fotoğraflar çekelim.Teşekkür ederim.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
V14 ün ayarları paylaşılmayacak mı acaba.Bizde ona göre ayarlayıp güzel fotoğraflar çekelim.Teşekkür ederim.
Stock ayarlar gayet başarılı. Ayarları düzenleyerek kendi gözünüze en hoş gelenini ayarlayabilirsiniz.

Hocam eline emeğine sağlık türkçe versiyonunu bekliyorum malesef dil olmayınca kullanmak çok zor oluyor
Türkçe versiyon dosyaları hazır fakat apk yı açıp kapatmakta sorun yaşıyorum. Apk yı decompile edebilen gönüllü olursa Türkçe versiyonun gelişide hızlanır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu son sürümün ayarlarını anlatacak yokmu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Portre modu içinmi hdr min açık olması lazım
Portre modundada hdr açık olmalı.

rusensenkal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ruşen
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Ayarlara tıklayınca uygulamadan atıyor acil yardım

samochu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Mega linkinde sikinti var v14te kontrol edebilir misiniz ?

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Ayarlara tıklayınca uygulamadan atıyor acil yardım
Çözüm mevcetin hocama aittir. Alıntılayarak ekledim hocam. Umarım sorununuz çözülmüştür iyi forumlar hocam. Copy paste'de yapabilirdim ama bilirsiniz mevcetin hocama saygımdam. Umarım sizin için gereklidir bu alıntı.
**ÖNEMLİ!**
• Google Kamera uygulamasını yükledikten sonra, Ayarlar>Uygulamaları Yönet>Camera (Google Kamera Uygulaması)>Verileri Temizle>Tüm Verileri Temizle işlemini yapınız.
• Uygulama ayarları sıfırlandıktan sonra uygulamayı açarak kendinize uygun ayarları seçebilirsiniz.

Son düzenleme:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Son düzenleme:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Şans eseri yeni bir özellik keşfettim:)buraya yazıyımda bilmeyen kişiler faydalansın
Kamera açıkken çekeceğimiz şeye doğru tutarak bir süre bekliyoruz. Sonra ekranın tam ortasından soldan->sağa doğru kaydırıyoruz ve kamerayı ilk açtığımız andan beri çekmeye başladığı fotoğraflara bakıyoruz(kamerayı açınca kendisi otomatik olarak çekmeye başlıyor zaten). Oradaki fotoğraflara bakıp en iyi kareyi seçiyoruz ve alt ortadaki mavi, tik işaretli tuşa basıyoruz. Böylece 5-6 tane fotoğraf çekip galeride bakıp en iyisini seçmek yerine daha basit olan bu özelliği kullanarak işimizi kolayca hallediyoruz.
İyi forumlar:)
Evet hocam angel~~ Bu özellik için ayarlardan mcfly ı aktif etmek gerekiyor. Advanced kısmında seçenek mevcut. Bu özelliği kullanırken, kaydedilen fotoğrafın boyutunun 1280x768 olduğunu unutmamak gerekir.

rizelimert28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Mi4
Konular
11
Lens flare sorunu cok caniminsikiyor normal kamera uygulamasindada oluyor iphonr 6 sinolan arkadsimda bile işik yanan biyeri duzgun sekilde cekerken benim kamerada ışık saga sola uzuyor bunun cozumu yokmu

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Lens flare sorunu cok caniminsikiyor normal kamera uygulamasindada oluyor iphonr 6 sinolan arkadsimda bile işik yanan biyeri duzgun sekilde cekerken benim kamerada ışık saga sola uzuyor bunun cozumu yokmu
Bu sorun bende mevcut değil. Bu telefonun yazılımı ile alakalı değil. Çözüm olarak kamera lensinizin temizliğini kontrol edin. Lens koruyucunuz varsa çıkartın(Bu sorunun en büyük sebebi). Telefonun kabı varsa, kapsız çekim yapın ve deneyin.

Üst Alt