Rom [RIP][Mi5][CrDroid 7.x (11)] Kurulum Rehberi

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Geliştiriciden Çeviri: "CrDroid hala yaşıyor (kastedilen projenin bitmediği). Bir haftadan fazla süredir test edenlerle (tester) rastgele yeniden başlatmaların nedenini bulmak için çalışıyoruz. Yine de hiçbir şekilde çözülmedi. Önceki deneyler sonuç vermedi. Hatalı başka sürüm yayınlamak istemiyorum. Bu yüzden düzeltene kadar yeni sürüm beklemeyin."

Yani dostlar, kısacası uzun zamandır güncelleme almıyor ve rastgele yeniden başlatma problemi çözülene kadar da almayacak. Geç de olsa iyi olacak umarım. Bug konuya eklenecek. [Eklendi]

memo4535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
RM Note 7
Konular
0
Evet yeniden başlatma problemi mevcut. Bakalım ne zaman düzeltecekler, teşekkürler.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Ay çatlayacağım artık hala çözülmedi. Sıkıldım bulunduğum romda, geliştirici çözse de dönsem buna.

thall

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
thall
Cihazım
mi 5 Prime
Konular
0
Ay çatlayacağım artık hala çözülmedi. Sıkıldım bulunduğum romda, geliştirici çözse de dönsem buna.
Hocam, ne sıklıkla yeniden başlatma yapıyor?
Halihazırda Cdroid 6.1.2 kullanıyorum o da çok sık olmasa bile arada yapıyor. Benim için bu rom da şebeke problemi var gibi, mobil veri İnterneti sorunlu, bu sürümde öyle bir sorun var mı?

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Hocam, ne sıklıkla yeniden başlatma yapıyor?
Halihazırda Cdroid 6.1.2 kullanıyorum o da çok sık olmasa bile arada yapıyor. Benim için bu rom da şebeke problemi var gibi, mobil veri İnterneti sorunlu, bu sürümde öyle bir sorun var mı?
Bu yeniden başlatma rastgele olduğu için sıklık söylemek zor. Gün içinde belki hiç belki birkaç kere denk gelebilirsiniz, hatta belki daha fazla. Sık sık takip ediyorum ve gelişmeler olunca paylaşacağım, takipteyim.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Bazı yapmam gerekenler var, kötü haber akşama geliyor ;(;(;(.

memo4535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
RM Note 7
Konular
0
Merhabalar tekrardan. Güncelleme gelmiş deniyorum hemen.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geliştirici arkadaş reboot sorununun sebebini cozemediginden bahsetmiş. Telefonu halen kullanan arkadaşlardan stabil bir rom önerisi alabilirim...

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Geliştirici arkadaş reboot sorununun sebebini cozemediginden bahsetmiş. Telefonu halen kullanan arkadaşlardan stabil bir rom önerisi alabilirim...
Aosp Extended deneyebilirsiniz. Xda üzerinden değil kendi sitesinden indiriniz. Ben Floppy kernel tavsiye ediyorum (Pixel Exprience üzerinde gelen kernel).

memo4535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
RM Note 7
Konular
0
Aosp Extended deneyebilirsiniz. Xda üzerinden değil kendi sitesinden indiriniz. Ben Floppy kernel tavsiye ediyorum (Pixel Exprience üzerinde gelen kernel).
Teşekkür ederim. CrDroid güzel rom optimizasyon falan mükemmel ama üzüyor bazen...

Üst Alt