Rom RiceDroid v5.0 UNOFFICIAL | Android 12L

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Birde bu romun OTA desteği var belki çok önemli değildir ama en azında yeni sürüm çıktımı diye aramıyoruz.
Mı 9T için Unofficial bir rom olduğu için OTA desteği yok. Manuel güncelleme yapmak gerekiyor. Unofficial romlar OTA sunucusuna yüklenmez.

Tezral71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi 9T
Meslek
Memur
Konular
9
Doğrudur Kendi cihazım Redmi 9t bende ato olduğu için yazdım official rom cihazım için

mibaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cemal
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Hocam ROM'u kurdum ama herhangi bir ekrandayken bildirim çubuğundaki saat kısmında bir arka plan mevcut. Bunu nasıl kaldırabilirim acaba? Emrespect

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam ROM'u kurdum ama herhangi bir ekrandayken bildirim çubuğundaki saat kısmında bir arka plan mevcut. Bunu nasıl kaldırabilirim acaba? Emrespect
Ayarlar>Özelleştirme>Durum Çubuğu>Saat arkaplanını göster seçeneğini devre dışı bırakın.

Ayrıca birçok özelleştirmeyi de yine Ayarlar>Özelleştirme kısmından yapabilirsiniz. Yüzden fazla özelleştirme seçeneği var romda.

mibaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cemal
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Ayarlar>Özelleştirme>Durum Çubuğu>Saat arkaplanını göster seçeneğini devre dışı bırakın.

Ayrıca birçok özelleştirmeyi de yine Ayarlar>Özelleştirme kısmından yapabilirsiniz. Yüzden fazla özelleştirme seçeneği var romda.
Çok teşekkür ederim hocam. Peki ekran kapalıyken parmak izini kullanma seçeneği nerede acaba?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Çok teşekkür ederim hocam. Peki ekran kapalıyken parmak izini kullanma seçeneği nerede acaba?
Yine özelleştirmeler menüsüne girin, kilit ekranı>UDFPS özelleştirmeleri>Ekran kapalı UDFPS.

mibaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cemal
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Hocam sormak istediğim birkaç şey var da konunuz kirlensin istemiyorum. Müsait olunca özel mesaj atar mısınız acaba? Emrespect

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam sormak istediğim birkaç şey var da konunuz kirlensin istemiyorum. Müsait olunca özel mesaj atar mısınız acaba? Emrespect
Rom ile ilgili her şeyi sorabilirsiniz hocam, bilmeyenlerde ogrenmis olur. Rom dışında ise atayım PM?

mibaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cemal
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Rom ile ilgili her şeyi sorabilirsiniz hocam, bilmeyenlerde ogrenmis olur. Rom dışında ise atayım PM?
ROM içerisinde hocam. Sizin attığınız görsellerde bildirim çubuğundaki ve saat gayet düzgün gözüküyor fakat bendekinde yaklaşık 1.5cm sağa doğru kaymış vaziyette. Haliyle bildirim geldiğinde de ikon sağ tarafa orantısız bir şekilde gelmiş gözüküyor. Var mıdır bunun için bir çözümünüz acaba?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
ROM içerisinde hocam. Sizin attığınız görsellerde bildirim çubuğundaki ve saat gayet düzgün gözüküyor fakat bendekinde yaklaşık 1.5cm sağa doğru kaymış vaziyette. Haliyle bildirim geldiğinde de ikon sağ tarafa orantısız bir şekilde gelmiş gözüküyor. Var mıdır bunun için bir çözümünüz acaba?
Hocam özelleştirme menüsünde tüm ayarlar mevcut.

Özelleştirme>Durum Çubuğu>sayfanın altında sağ dolgu ve sol dolgu seçenekleri var. Onları kullanarak ayarlayabilirsiniz durum çubuğunda ki ikonlarin yerini.

Üst Alt