Rom Revos Rom 20.2.26 Beta

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Ben mix 2 kullanıcısıyım. Sitesine girdiğimde benim telefonumun karşısında ' NO MORE DEVELOPMENT ' yazıyor. Türkçe'ye çevirdiğimde doğru düzgün bir çeviri olmuyor. Bu tam olarak ne demek ?
daha fazla geliştirme yok diyor hocam desteği kestilermi net bilgim yok yeni sürüm yayınlanınca net belli olur

atakan86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
RevOS için diğer custom romdardan farklı özel bir işlem yapmanıza gerek yok Hocam. Twrp cihaz modeline uygun son versiyonu kullanabilirsiniz.RevOS ekibinin hazırladı RevolutionOS Recovery de kurabilirsiniz.Ben bu roma özel değil, sürekli Orange Fox u tercih ediyorum.
Temiz kurulum için özellikle stabilden betaya, ya da tam tersi durumlarda Format data + 4wipe yapmak en iyisi. Beta güncellemelerinde 4wipe iyidir ama üzerine kurulumda yapabilirsiniz.
Beta nın güncel versiyonu 20.2.26, stabil versiyon 20.1.31. Bu gün stabilin yeni versiyonu çıkabilir söylentileri var.
Teşekkür ederim. O zaman stabil için biraz daha bekliyeyim.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bu akşam belli olur o zaman. RevOS şuana kadar ki bence en iyi miui rom'u. Güncelleme vermeyecekse bir şeylerden feragat edip EU beta'ya dönerim.
Güncelleme konusu, custom romda geliştirmenin kesilmesi çok değişken bir durum Hocam. Şu an için sizin cihaz için yeterli revos rom kullanma talebi yoksa, yada geliştiricinin zaman ayırma şansı yoksa ara verebiliyor veya artık güncelleme yapmıyor.Taleple değişebilecek durumlar.

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Ben mix 2 kullanıcısıyım. Sitesine girdiğimde benim telefonumun karşısında ' NO MORE DEVELOPMENT ' yazıyor. Türkçe'ye çevirdiğimde doğru düzgün bir çeviri olmuyor. Bu tam olarak ne demek ?
Şöyle bir ayrıntı var hocam bekleyıp görmek en iyisi

Ekli dosyalar

• 89324594_493339301350913_8101883701375270912_n.jpg
    89324594_493339301350913_8101883701375270912_n.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 34

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Teşekkür ederim. O zaman stabil için biraz daha bekliyeyim.
Rica ederim Hocam. Eğer EU dan geçiş yapacaksanız, forrmat data+4wipe yapmanız gerekir temiz kurulum için. Önceki mesajımda sadece RevOS romlar arası geçişi kastetmiş gibi hissettim, tekrar okuyunca. :)
Şöyle bir ayrıntı var hocam bekleyıp görmek en iyisi
Her ne kadar, bekleyip görelim deseniz de, beklerken beklentilerinize az çok bir sınır belirliyorsunuz, detayları gözden kaçırmıyorsunuz Hocam.clap~~

atakan86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Rica ederim Hocam. Eğer EU dan geçiş yapacaksanız, forrmat data+4wipe yapmanız gerekir temiz kurulum için. Önceki mesajımda sadece RevOS romlar arası geçişi kastetmiş gibi hissettim, tekrar okuyunca. :)

Her ne kadar, bekleyip görelim deseniz de, beklerken beklentilerinize az çok bir sınır belirliyorsunuz, detayları gözden kaçırmıyorsunuz Hocam.clap~~
Evet EU'dan geçmek istiyorum. Önerinizi dikkate alacağım. Tekrar teşekkürler.

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0

Bekleyıp görmekten kastım akşam 9 -10 hocam :D desteği kestilerse vermezlerse önüne bakar arkadaşta ,,Revos 9 se cihazımada 1 ay vermedı guncellemeyi geri çekmişti desteği bıraktı söylentileri oldu Masike atladım hemen ;) alternatifler hepimizde mutlaka vardır :)

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
yeni çin beta tabanlı mı gelecek acaba rom ondan mı hala yayınlamadılar

Funky55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Arkadaşlar mevcut developer sürümde klasör ve geçiş animasyonlarında takılma var mı şuan? Son durum nedir acaba

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Mix 2 için RevOS artık güncelleme vermeyecek. Çeviriden dolayı tam anlamadım (Mix 2, bu son sürüm yazıyordu) ama yeni gelecek güncelleme veya şuan ki mevcut sürüm (20.2.26) son sürüm olarak kalacak. Telegram gruplarında gördüm. Benim için RevOS tarih oldu artık. EU beta'ya geçmenin zamanı geldi.

Arkadaşlar mevcut developer sürümde klasör ve geçiş animasyonlarında takılma var mı şuan? Son durum nedir acaba

Evet var.

Üst Alt