Rom Revos 9t pro k20 pro miui 12

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
İlk gördüğüm geliştirici rom miui 12 hayırlı olsun
NOT: cihaz fastboot düşebilir durumu söz konusu bilginiz olsun yüklemek isteyen bunu göz önünde bulundursun

Son düzenleme:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
İlk gördüğüm geliştirici rom miui 12 hayırlı olsun :D
Hakkında çok hayırlı şeyler söylenmiyor hocam. Onun için paylaşmamistim ben.

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Yarın yükleyeceğim hocam bakacam revos güzel rom normalde miui 12 kapalı beta bile güzel bence şarj biraz çabuk bitiyor gibi geldi onun dışında pek sorun görmedim k20 pro da
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı olmayan şey nedir hocam ona göre denemim hiç telegram da paylaşılmış yorumlara kapalı telegram

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Yarın yükleyeceğim hocam bakacam revos güzel rom normalde miui 12 kapalı beta bile güzel bence şarj biraz çabuk bitiyor gibi geldi onun dışında pek sorun görmedim k20 pro da
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı olmayan şey nedir hocam ona göre denemim hiç telegram da paylaşılmış yorumlara kapalı telegram
Hocam fastboot a düşürüyor. Vb meta flaşlanması gerek deniliyor. Çince ve İngilizce mevcut

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Anladım hocam tşk ederim miller mağdur olmasın kaldırmayim o halde
Biz uyarıyı ve bilgilendirmeyi düşelim. Yüklemek isteyen yükleyebilir hocam. Dursun problem değil.

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Anladım hocam haklısınız açıklamaya not düşeyim
Hocam cihaz fastboota düşebilir diye bi ihtimal yok direk fastboota dusuyor fastboot ekranindayken PC den cmd komutu ile vbmeta flashlaniyor romu kurduktan hemen sonrada dfe flashlanmasi gerekiyor ve magisk twrpyi silen bir rom son olarak rom Türkçe değil bence kurulmamasi gereken bir rom kurmak için resmi sitesindeki su talimatları yapmak gerekiyor. Kuranların pişman olduğu bir rom çin romuna İspanyolca ekleyip sağına soluna revos yazmışlar bu kadar.

To install RevOS MIUI V12 follow these steps:

Wipe DATA (no need to erase internal)

Flash the ROM

Flash in case you have decrypted internal memory

Restart and it will refer you to fastboot

Download the following file from your computer: and insert it into the fastboot folder on your computer (use google if you don't know how to use fastboot or don't have it)

In the CMD (fastboot) window type the following: fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img

Now write fastboot reboot

The device should start without any problem, this step is only required the first time we use MIUI V12 (or go back to MIUI V12 from another ROM) çeviri yapmaya bile ugrasilmaz :D eu bekleyin derim en fazla 1 ay gelip geçer ramazan hızlı geçer hayırlı sahurlar hocalar.

Son düzenleme:

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Hocam cihaz fastboota düşebilir diye bi ihtimal yok direk fastboota dusuyor fastboot ekranindayken PC den cmd komutu ile vbmeta flashlaniyor romu kurduktan hemen sonrada dfe flashlanmasi gerekiyor ve magisk twrpyi silen bir rom son olarak rom Türkçe değil bence kurulmamasi gereken bir rom kurmak için resmi sitesindeki su talimatları yapmak gerekiyor. Kuranların pişman olduğu bir rom çin romuna İspanyolca ekleyip sağına soluna revos yazmışlar bu kadar.

To install RevOS MIUI V12 follow these steps:

Wipe DATA (no need to erase internal)

Flash the ROM

Flash in case you have decrypted internal memory

Restart and it will refer you to fastboot

Download the following file from your computer: and insert it into the fastboot folder on your computer (use google if you don't know how to use fastboot or don't have it)

In the CMD (fastboot) window type the following: fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img

Now write fastboot reboot

The device should start without any problem, this step is only required the first time we use MIUI V12 (or go back to MIUI V12 from another ROM) çeviri yapmaya bile ugrasilmaz :D eu bekleyin derim en fazla 1 ay gelip geçen ramazan hızlı geçer hayırlı sahurlar hocalar.
Bilgi için teşekkürler hocam kurmaya hiç gerek yok o halde kapalı çin beta iş görüyor zaten konuya fastboot düşüyor yazdım kimse yanaşmaz zaten :D

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Bilgi için teşekkürler hocam kurmaya hiç gerek yok o halde kapalı çin beta iş görüyor zaten konuya fastboot düşüyor yazdım kimse yanaşmaz zaten :D
Aynen öyle hocam :D kendilerine has yapmışlar kaç kişinin cihazı telef oldu bilmeyen miflash ile rom attı o kadar umursamazlar :D

Üst Alt