Rom Revolution Os Müthiş batarya süresi 5,30 saat

heartless48

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
zopo zp998
Konular
1
google oreo ile sambro oreoydu galiba onları denemiştim,direk twrpden kurucam olur de mi?Kurdum şu an parlaklık daha da düşürdü ekranda otomatikte.Ekran süresini arttırır diye düşünüyorum ,yarın geceye paylaşabilirim sonucu,tekrardan dolum yapmalıyım

Son düzenleme:

lordmad

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mad
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
2
google oreo ile sambro oreoydu galiba onları denemiştim,direk twrpden kurucam olur de mi?Kurdum şu an parlaklık daha da düşürdü ekranda otomatikte.Ekran süresini arttırır diye düşünüyorum ,yarın geceye paylaşabilirim sonucu,tekrardan dolum yapmalıyım
floopy kerneli miroom'dayken denemiştim, baya akiciydi ama şarja etkisini tam test edememistim. bir de floopyde spectrum desteği var. orda da 4 seçenek var, 1 tanesi batarya seçeneği. onu da sonra denersin istersen haberin olsun

heartless48

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
zopo zp998
Konular
1
spectrumu işi nasıl olucak kardeş bi yol göster de deneyeyim tek derdim ekran süresini uzstmak

lordmad

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mad
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
2
spectrumu işi nasıl olucak kardeş bi yol göster de deneyeyim tek derdim ekran süresini uzstmak
google playdan spectrum (root) indiriyorsun. root yetkisi veriyorsun. sonra orda 4 seçenek arasında bataryayı seciyorsun hepsi bu kardeşim. yalnız bu floopy+spectrum'um bataryaya etki edip işe yarayacağına hiç inancim yok ama test sonuçlarını paylaşırsan sevinirim

heartless48

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
zopo zp998
Konular
1
buldum yaptım ben de farklı bişey zannediyordum.Hep kernel auditorla yapıyordum ben.seçtim batarya modunu bakalım 4,5g açık tam doldurdum sabaha kaça düşecek,güniçi nasıl etkilencek yarın şarj

lordmad

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mad
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
2
buldum yaptım ben de farklı bişey zannediyordum.Hep kernel auditorla yapıyordum ben.seçtim batarya modunu bakalım 4,5g açık tam doldurdum sabaha kaça düşecek,güniçi nasıl etkilencek yarın şarj
aynen bunda çok basit. kernel adiutor kadar karmaşık değil. tamam umarım işe yarar da biz de faydalanıriz kardeşim. ben de yarından sonra deneyeceğim biseyler. olumlu sonuç aldığım bi durum olursa paylaşırım

heartless48

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
zopo zp998
Konular
1
bulunduğum yerde telekom şebekesi iyi değil
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-22-13-11-28-732_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-03-22-13-11-28-732_com.miui.securitycenter.png
    77,1 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2019-03-22-13-11-37-307_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-03-22-13-11-37-307_com.miui.securitycenter.png
    164,2 KB · Görüntüleme: 12
Üst Alt