Rom Revolution OS - MiUI

Erbain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
25
Suan ben mi 5 kullanıyorum bu romu yuklesem antirollbacke takılır miyim farklı rom yükleyecek olursam?

Erbain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
25

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Mi globe 8.9.20 fena değildi 8.9.24 ile baya kötüydü.mi room sade guzel ama eksikleri var özelleştirmesi yok. Pixel2 rom harika arayüz cok kullanışlı herşey google ile full uyumlu ama kamerada Studio lighting özellikleri mevcut değildi stock kamera portlanir portlanmaz geçiş yapacağım tekrar. Ama revulutions rom miui custom romlarda mi 8im için en ideali oldu 2gundur cok beğendim herseyi cok düzgün çalışıyor 8.1 olmasına rağmen on kamerada da Studio lighting özelikleri mevcut özelleştirmeler yerinde ve yeterli. Sarj performansida tatmin edici suanda yüzde 50de 3saat 36 dakikada ekran süresi. Mi 8 icin en düzgün rom bence

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Mi6 8.9.30 revulution romda usb ile pc ye baglayınca teli sarj modu dosya aktarma modu die bildirim panelinde göstermio calısmıyordu..bu sürümde çalışıyormu acaba

By_Anestezist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Anestezi Tek.
Konular
13
Mi6 8.9.30 revulution romda usb ile pc ye baglayınca teli sarj modu dosya aktarma modu die bildirim panelinde göstermio calısmıyordu..bu sürümde çalışıyormu acaba
RevulutionOS 8.10.7 ile bende bağlanıyo şuanda bi sıkıntı görmedim . Redmi 5 Plus kullanıyorum

leader1234

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Mi globe 8.9.20 fena değildi 8.9.24 ile baya kötüydü.mi room sade guzel ama eksikleri var özelleştirmesi yok. Pixel2 rom harika arayüz cok kullanışlı herşey google ile full uyumlu ama kamerada Studio lighting özellikleri mevcut değildi stock kamera portlanir portlanmaz geçiş yapacağım tekrar. Ama revulutions rom miui custom romlarda mi 8im için en ideali oldu 2gundur cok beğendim herseyi cok düzgün çalışıyor 8.1 olmasına rağmen on kamerada da Studio lighting özelikleri mevcut özelleştirmeler yerinde ve yeterli. Sarj performansida tatmin edici suanda yüzde 50de 3saat 36 dakikada ekran süresi. Mi 8 icin en düzgün rom bence
Eu ve miroom denemiş biri olarak batarya ve performans en tatmin edici revolution ROM dur.net

Sent from my MI 8 using Tapatalk

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
RevulutionOS 8.10.7 ile bende bağlanıyo şuanda bi sıkıntı görmedim . Redmi 5 Plus kullanıyorum
Mi6 da dedıgım sürümde vardı..bende kararsızım hala sorun devam ediosa kurmucam.suan eu kullanıom

By_Anestezist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Anestezi Tek.
Konular
13
R5+ için ne tercih ediyorsunuz. Dolby Atmos var şuan ama öyle aman aman bi şey göremedim. Viper 4 kurdum. update etmiyo , yardımcı olabilcek varmı .?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi6 da dedıgım sürümde vardı..bende kararsızım hala sorun devam ediosa kurmucam.suan eu kullanıom
Denemeden göremeyiz hocam ^^ :D

Üst Alt